Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj, ha laktázenzimet szedek?

Az baj, ha laktázenzimet szedek?

Figyelt kérdés

17,f.

Laktoz intolerancia gyanúja miatt szedek laktazenzimet.Most egyre erősebb a gyanúm hogy tévesen hittem magamról hogy Laktózérzekeny vagyok. Nagy gond hogy ha egy ideig (1-2 hónap) szednék laktazenzimet NEM LAKTÓZÉRZEKENYKÉNT?



2019. ápr. 29. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz laktáz enzimet szedni ha nem vagy laktozérzékeny???

Én nem ajánlom, hogy szedd egyébként. Mert ha a szervezeted normálisan termeli ezeket az enzimeket te meg még pluszba szeded is, felhalmozódik és problémát okoz a bélrendszerben, ami nem egy kellemes dolog.

Legegyszerűbb, ha elmész egy kilégzéses tesztre, ahol biztosra megmondják, h az vagy e vagy nem és h hogyan tovább.

2019. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért mert nem tudom biztosra hogy nem vagyok e az!!!!!! 4!444négynégy44!!4!4!!

A kilegzeses tesztre meg bekell feküdni, időpontot szted mikorra kapnék? Jövőre. Ilyen ez a magyar egészségügy. Ezért fogok felnőttkoromba elhuzni erről a csöves helyről

2019. máj. 1. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont azért kéne előtte kideríteni, nem jó ha potyára szeded ezeket. Miből gondolod egyébként h az vagy?

Tudom, hogy sokat kell várni, nekem 3 hónap múlva adtak időpontot, de ha én kibírtam elég durva tünetekkel, akkor te is ki fogod...

Egyébként magánrendelőbe egy héten belül kapsz időpontot kb 10 000Ft. Nem kevés,de ha megteheted akkor ennyit megér.

2019. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes .elhúzhatsz,hugyagi.

Majd Amerikában 1 000 000 huffot fizetsz ,ha felszakad az állad. ( Gombos Edina,Yt)

Nekem a dokim fizetett 3 kis pálinkát ,hogy megcsinálhatta.

Nagy Focirajongó volt,én pedig labdarúgó.

2021. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!