Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vagy nem tudok le...

16 éves vagy nem tudok le fogyni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves lány vagyok és nem tudok le fogyni csak ha nagyon keveset eszek és csak ha èheztetem magam de tudom hogy ez így nem jó sok mindent próbáltam de nem sikerült és nagyon sokat is sportolok

2019. ápr. 29. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokat sportolsz, akkor nem tudom mit tehetnél még. Hány kiló vagy?
2019. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
nem kell fogynod 90%
2019. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egészségtelenül sovány akarsz lenni, akkor azt tényleg csak éhezéssel tudod elérni :/

Illetve az éhezés is relatív, lehet 2000 kcal mellett is éhezni, ha kellőképpen rossz egy étrend és/vagy a nagyon sok sport miatt magas az energiaigény.

Ha az első mondatom rád nem igaz, adatokat írhatnál. Testsúly, magasság, eddig mit próbáltál az "éhezésen" kívül a fogyás érdekében.

2019. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
169cm magas 70kg vagyok szóval van mit fogynom
2019. máj. 5. 14:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendszeren táncolok heti 2-szer és kedden és csütörtökön pedig futni járok illetve ugye minden napos testnevelésem van Jártam fél évig edző terembe az egyik ismerősömmel aki jobban benne van az ilyen dolgokban de semmi 1-2kg-ot tudtam fe fogyni de ebbe inkább az volt benne hogy streszeltem és nem ettem 1 hetig normálisan
2019. máj. 5. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mellesleg írni sem tudsz.
2019. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!