Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet-e valami bajom belőle?

Lehet-e valami bajom belőle?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy véletlen lenyeltem egy vasgolyót.

Viszonylag elég nagy volt kb.4cm-es átmérőjű. Elsőnek nagyon fájt, meg is akadt szerintem a torkomon, de visszaköhögni már nem bírtam, ezért igyekeztem minél nagyobbakat nyelni.

Most nem tudom mi van fáj a torkom, de nem vészes, mint amire számitottam.

Az lenne a kérdésem, hogy lehet-e ebből valami problémám, vagy ki fogom tudni rendesen kakilni..esetleg mennyire fog az majd fájni??

Kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok..orvoshoz nem akarok vele elmenni..😥



2019. ápr. 30. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy voltál képes ekkora golyót lenyelni? :O :O :O


Amúgy meg mivel "golyó" nem okoz sérülést, tehát valószínűleg kijön, de ha pár széklet után sem akkor doki.. Javaslom a székletlazítók használatát amíg megszabadulsz tőle..

2019. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sürgősségi...
2019. ápr. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom. De ha kinyomom a hasamat rendesen lehet benne érezni, hogy kemény, tehát érzem benne a golyót..

Remélem kijön majd belőlem fajdalom nélkül és nem lesz semmi bajom belőle..

2019. ápr. 30. 12:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen gyerekkoromban én is ekkorát nyeltem le a pernetezőbe kellett volna az a golyó keresték hol van én meg be vallottam,hogy véletlenül le nyeltem. Természetesen ez még tiszta volt, mindenkit jól megijesztettem de nem lett bajom a természet megoldja! :)
2019. ápr. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyen kérdéseket hogy leírja a baját de "orvoshoz nem akarok menni" szöveg az ott vigyorog. Ha nem jön ki pedig muszáj leszel vagy ráérsz szenvedni.
2019. ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!