Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan gyogyuljak meg az...

Hogyan gyogyuljak meg az atipikus anorexiabol?

Figyelt kérdés

Az atipikus anorexia nagyon hasonlit a sima anorexiara azzal a kulonbseggel hogy en nem fogyok. Nekem inkabb a mentalis reszevel van problemam. 15 eves vagyok es napi maximum 600kcalt eszek meg. A szuleim nem ertenek meg a problemamat, annyit mondanak hogy “Akkor egyel!” “Ne hisztizz”. En teljesen meg vagyok elegedve az alakommal, nem akarok fogyni de nagyon felek hogy meghizok. Amikor megehezem rogton eszem, de csak napi 2x es az is zoldsegekbol es csirkebol all, szenhidratot szinte nem is eszem. Folyton szamolgatom a kaloriakat.

Elore is koszonom


2019. máj. 13. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Amint említetted a mentális részével. Ideje elbeszélgetned egy pszichológussal, hogy enyhítse a problémáid. Megkeressétek a probléma forrását, majd rá jössz milyen jó ha van mit enned. Mivel egyedül nem tudsz meggyógyulni azért tetted fel a kérdést, majd szakember segít.
2019. máj. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy kis vitaminpótlás is sokat segíthet. Komplex vitaminra gondolok, legyen benne minden vitaminból. Sokat javíthat a közérzeteden. Persze a pszichológus/pszichiáter is hasznos, de olyanhoz menj, aki táplálkozási zavarokkal küzdő páciensekkel is foglalkozik.
2019. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!