Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti egy gyümölcsnap elegendő?

Heti egy gyümölcsnap elegendő?

Figyelt kérdés
Heti 1 alkalommal szoktam egy nagyobb "gyümölcsnapot" tartani. Aznap sok gyümit eszem, szőlő, banán, alma, nektarin, narancs stb. Viszont hétközben ettől függetlenül napi szinten eszem banánt. - Elegendő heti egy nagyobb "gyümölcsnap"? :)
2019. máj. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
De minek kell a gyümölcsnap? Mihez kell a gyümölcs? Teée van cukorral és nem is egészséges...
2019. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz elérni vele? Fogyáshoz nem javaslom mivel magas a cukortartalma minden gyümölcsnek, egyél helyette zöldségeket. De ha egészségmegőrzés a célod akkor naponta 1 gyümi. Egész nap csak gyümölcsöt fogyasztani viszont teljesen egyoldalú, szüksége van fehérjére és zsírokra is a szervezetnek.
2019. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hm. Érdekes érv, bár ezt még életemben nem hallottam. De biztosan igazad van.
2019. máj. 13. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Mar gondoltam, hogy kiprobalom. Pontosan nem tudok szakembert, aki jo relevancia, de azt tudom, hogy bojthoz fokozatosan kell atallni. Kerdes, hogy mire kell gyumolcsnap. Ja de tudok szakertot beugrott. Ha jol emlekszem heti egy napot javasolt. De van az a mondas is hogy mindennap egy alma az orvost tavol tartja. :D
2019. máj. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám, ha csak gyümölcsöt ehetnék egy napig. Csak szénhidrát, semmi zsír, fehérje, felborul az emésztésem. Napi egyszer eszem egy adag gyümölcsöt, annyi pont elég nekem a sok zöldség és egyebek mellé.
2019. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészséges egy egész napon át cukorral tömni magad. De ahogy gondolod.
2019. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!