Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki dolgozik, az hogyan oldja...

Aki dolgozik, az hogyan oldja meg az ebédet?

Figyelt kérdés

Pl én 8-kor kezdek, 8óra +45perc tehát 16:45-kor végzek (ha nincs túlóra), hazaérek 18:00-ára (busz...), majd csinálok ebéd-vacsorát (nem is tudom minek nevezzem már ebben az időben) kb 19:00-kor. A munkahelyre pedig szendvicset viszek.


Ez így normális szerintetek? Egy ideig próbáltam azt hogy előre készítek kaját másnapra, de mivel nem olyan munkahelyen dolgozok hogy betegyem egy hűtőbe vagy valami, nagyon gyorsan el is lett felejtve.


Netek hogy szokott lenni? Csak érdekel :)


2019. máj. 26. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanabban az épületben, ahol dolgoztam, volt egy étterem is. Ott oldottuk meg többnyire a meleg étkezést.
2019. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki mondaná hogy 8 órára nem 45perc szünet jár csak 20, nálunk igen, bár nem azon múlik ez az egész szerintem.
2019. máj. 26. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Az kb álom lenne, márha normális árak voltak :D

Mert étterem itt is van 3 háztömbnyire, de ha ott ebédelnék, akkor kb nem keresnék semmit :D

2019. máj. 26. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs egy hűtő a munkahelyeden? Ez elég durva. Nálunk van hűtő is, mikró is. Vagy főzök és el hozom, vagy átmegyek a szomszéd épületben lévő kifőzdébe. Illetve mostanában az e-foodtól rendelek. Neked csak ez lehet opció. De. kihozzák, délig, 2 óráig simán el van hűtés nélkül. De ez is csak akkor jó, ha még tudod valahol melegíteni. Kollégád hogy oldják meg?
2019. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendelj kaját.
2019. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!