Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hízhatott ennyit?...

Mitől hízhatott ennyit? Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Párom egy évvel ezelőtt még 60 kg volt, azóta viszont 70 kg lett, pontosan nem tudom mennyi hónap alatt szedte fel, de rövid időn belül, február körül mérte és 66-67 kg volt akkor teljesen ledöbbent, hogy júniusban 60 kg volt, hogy hízott ennyit. Utána még felszedett pár kg-ot, és egy darabig tartotta a 69 kg-ot, még múlt héten is ennyit mért, azóta viszont már 70 kg lett. A bőre teljesen szét repedt. Mondtam neki, hogy menjen el valami vizsgálatara mert nem eszik többet mint egy évvel ezelőtt, sőt van amikor délután 2-kor eszik először, szóval a nagy hízás nem az évesnek köszönhető, viszont nem tudom rá beszélni vizsgálatra, ugyanis az anyja azt mondta, hogy örüljön hogy hízott. Az apja meg annyit mondott, hogy mindent be beszélünk magunknak azért leszünk betegek. Pedig én csak jót akarok neki. Rengeteg energiaitalt iszik, de erre is azt mondja az anyja, hogy nem lesz semmi baja.
2019. máj. 28. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Rengeteg energiaitalt iszik"


Tehát rengeteg cukrot visz be a szervezetébe feleslegesen. És még csodálkoztok rajta, hogy hízik?!


Bioszóráról emlékszel még rá, hogy a cukrot a szervezet zsírrá alakítva raktározza el?

2019. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mndenről részletesen írtál,csak az életkorát nem emlitetted meg .Ez pedig nagyon lényeges .
2019. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az energiaital is lehet a bűnös. Azért azt nem könnyű elhinni, hogy nem eszik többet, mint egy évvel ez előtt. Menjen el orvoshoz, és nézesse meg a szívét, mert lehet vízvisszatartás is.
2019. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy gond is lehet, de inkább az energia italra tippelek én is. Térjen át a vízivásra.
2019. máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!