Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A spirulina port hogyan...

A spirulina port hogyan eszitek? Mi a jó módszer?

Figyelt kérdés

Hogy érdemes (vagy inkább hogy lehetséges) enni a port? Próbáltam kávéskanállal bevenni és ráinni, de annyira tapad és ragad a szájhoz, hogy egy nagy bögre víz sem vitte le. Kész fulladás.


Próbáltam elkeverni folyadékban. Gyümölcslében vagy joghurtban elég pocsék. Vízben elkeverve volt a legjobb, de így is elég pocsolya íze van. Napi szinten egyre nehezebb legyűrni.

Van valakinek valami jó módszere? :-)



2019. jún. 6. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Banán, valamilyen növényi tej, bele az algapor és összeturmixolni.
2019. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Turmixba lehet tenni, de az íze olyan, amilyen :) Én inkább tablettásat vettem...
2019. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek a megoldások is jók,vagy shaeker-ben összerázod jól vízzel.
2019. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

Ezeket próbáltam, de nem az igaziak.

Napi 4-10g spirulinát kellene bevinni minimum. Ez por alakban elég sok.


Jelenleg nagyon kis vízben keverem ki (kávés csésze fele), ami egy besűrűsödött állott pocsolya jellegű ital lesz. De ezt egyetlen nyelettel le lehet küldeni.

A shake az min. 2 deci. Azzal azért küzdeni kellene.


Olyasmi megoldás lenne jó, hogy valamibe becsomagolni ezt a mennyiségét, amiben le lehessen nyelni, anélkül, hogy az ízét érezném. Tehát nem inni kellene.


Nyilván a préselt tabletta lesz a jó megoldás, de a port nem akarom ezért kidobni. Valahogy el kell, hogy fogyjon ez is :-) ...bár általában árban is kedvezőbb a por.

2019. jún. 7. 10:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs más megoldás
2019. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!