Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bármi jótanács hízni/erősödni...

Bármi jótanács hízni/erősödni vágyónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nálam már nem segít a szimpla "egyél amit akarsz" szöveg. Ugyanis bármit megeszek, nem válogatok,napi 5x kajálok rendesen.


Nemrég volt egy nagyon stresszes időszakom és ledobtam 3 kilót ami nálam azért sok, mert eleve vékony alkat vagyok. 157 centi és 42 kiló vagyok most. 45 körül voltam, ami nekem teljesen ideális volt, azzal volt jó alakom. Kb. addig, esetleg 47-ig akarnám feltornázni magam. Sajnos ez genetika is, édesanyám is ilyen volt, de én most ezért a pár kilóért küzdök :D

Igen, voltam teljes vérképen 1 éve, minden tökéletes volt. Próbálok legalább 3 óránként enni és mozogni heti 2-3 alkalommal (nem kardiót,súlyzóval edzek)

Eddig pár hét alatt 0,7 kiló jött csak fel.. Vagy ez ennyire lassú folyamat?


Tudtok még nekem bármi jót tanácsolni?:D Vagy csak tartsam ezt tovább?



2019. jún. 7. 23:20
 1/1 anonim válasza:
Attól függ hogy zsírt szeretnél felszedni,vagy izmoktol szeretnél nehezebb és nagyobb lenni
2019. jún. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!