Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogok fogyni így? Vagy csak...

Fogok fogyni így? Vagy csak erősödni?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a kérdésem, van értelme folytatni vagy inkább valami edzéstervet is érdemes lenne keresnem. Tehát napi 10x10 fekvőtámaszt csinálok, tükörtojást szoktam enni kovászos uborkával reggelente illetve miután hazaérek suliból kb ugyanez. nem nagyon érzem a fogyást, inkább az erősödést. Ez velejárója vagy valamit teljesen rosszul csinálok? (Légyszi ne nézzetek hülyének így is annak érzem magam már csak a kérdés miatt is.)

2018. nov. 14. 19:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah és a napi kcal bevételem kb 1200-1300. És vacsorának is általában tojást eszem vagy extrudált kenyeret egy szelet sonkával.
2018. nov. 14. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek fekvőtámaszozol??min 50 perc mozgás kellene.min heti 3_4 alkalommal..
2018. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyílván tesi órán nem ülök és nézek. Mivel írtam hogy suliból amikor hazaérek azthittem ez nyílvánvaló. Jah és rendszeresen futok (Nem 200 métert).
2018. nov. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!