Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ki a leghitelesebb táplálkozás...

Ki a leghitelesebb táplálkozási tanácsadó/szakértő?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki a leghitelesebb ember aki a táplálkozással foglalkozik? Magyar vagy külföldi mindegy. Akire a legjobban hallgattok, és megbíztok benne? Mert annyi dietetikus, meg szakértő van, és sokszor sok az egymásnak való ellentmondás..

2019. jún. 17. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Tóth Gábor (BioGabi)
2019. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keresztanyám
2019. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Smeller Kitty
2019. jún. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Jöhetnek még válaszok ha tudtok :)
2019. jún. 20. 13:52
 5/6 anonim válasza:
67%
Én Bezzeg Ramónával dolgoztam együtt. Sokat kellett várnom az étrendre, viszonylag 3 hetet, de utána 3 hónapig minden héten beszélgetett velem Skype-on 15-20 percet és mindig mindenben segített, így azóta már könnyen tartom az elért -20kg-ot és a férjem is leadott 10kg-ot (pedig ő azért sok más egészségtelent is evett, ha nem az én főztőmet ette). Előtte volt egy "híres" táplálkozási tanácsadótól is étrendet, de egy kérdésemre se volt normális választ adni, így akkor megfogadtam, hogy csak szakképzett emberhez fordulok.
2020. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2020. jan. 15. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!