Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak, mit egyek?

Hogyan hízzak, mit egyek?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz ruhákat lelnem és mindenből a lehető legkisebb kell.. ha lagziba kéne mennem nem is tudom ha lelnék-e valamit.. :(


Elèggé vèkony a karom a lábom elfogadható kb. hasam sincs és strandra se mehetek mert kicsit ki látszik a bordám. Nagyon rosszúl érzem magam mivel abszolút mindenki körülöttem "husis" és mindenki engem kritizál :(.


159-160 cm

43-44kg


Mit egyek, hogy hízzak? Étvágyam se nagyon mondhatnám hogy kíváló..


Szedtem supradynt lett tőle étvágyam de mègse látszik semmi. Régebben 46kg voltam úgy pont jó volt de sehogy se jön össze mostanában, elég sokat szoktam gyalogolni.


Reggelizni nem szoktam, az sose jön össze de viszont eszek 12-2 óra körül azután 5-6 körül és 9-10 körül. Nem fér belém túl sok ennivaló, viszonylag keveset eszek de mindig nagyon tele szoktam érezni magam.

Gyakran eszek chipset és hasonló egészségtelen dolgokat, üdítő stb..


Nagyon gyakori az anyagcserém. (Kicsi és nagy dolog is).



2019. jún. 20. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, meg vagy hívva a mekibe egy menüre. Annál jobban semmi nem hízlal.
2019. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szoktam menni de az se segített :(.
2019. jún. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!