Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik hizlal jobban? Ha...

Melyik hizlal jobban? Ha rövid időn belül eszek sok édességet, vagy apránként eszem meg,1 hét alatt?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 13:41
 1/8 A kérdező kommentje:
És ha sokat iszok közben, kevésbé hizlal?
2019. jún. 25. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha apránként.
2019. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Debil vagy?
2019. jún. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, a vége úgy is diabétesz lesz.
2019. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Gyorsan sok jobban hizlal, mint ha beosztod. Ugyanis megeszed ma, amid van, holnap pedig vesszed a következő adagot. Vagy ha nem holnap, akkor a jövő héten.
2019. jún. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lassan eszed meg jobban hizlal. De csak ha egyszeri alkalomról van szó. Mert ha egyszerre megeszed, és amikor újra megkívánod, gyorsan veszel másik adagot, akkor már az 5-ös válaszolónak teljesen igaza van!
2019. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a sok cukor okozza a cukorbetegséget. Én igazán sok cukrot ettem gyerekkoromban, és most sem spórolok vele. Volt hogy olyan sokat ettem, hogy a szervezetem nem tudott mit kezdeni vele, kiválasztódott a bőrömön, főleg a combomon. Csupa ragacs voltam tőle, de amikor megszáradt, le lehetett söpörni rólam. Mégsem vagyok cukorbeteg. Pedig a hajlam is meglehet bennem, mert anyám is és a hugom is cukorbeteg.
2019. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van a cukor bevitelnek az a szintje, amit a szervezet már nem képes feldolgozni, elraktározni. Ilyenkor a vizeletben és a bőrváladékokban is megjelenik a cukor. Tehát ez nem hizlal, csak hajlamosít vizelet és bőr fertőzésekre. (hólyaghurut és pattanások) A fokozatosan bevitt cukor nem terheli annyira az inzulintermelő sejteket, viszont raktároz, tehát hizlal. A leghelyesebb egészségügyi szempontból, ha nem fogyasztasz cukort, és polimerjeit(keményítő, például liszt).
2019. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!