Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak? Segítene valaki?

Hogyan hízzak? Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat edzettem ,mivel úgy gondoltam ,ha edzek biztos tetszeni fogok magamnak . De nem . Most 1 hete elengedtem magam , és sokkal jobban tetszem magamnak .(szóismétlésért bocsi ) 168 cm vagyok es 54 kg . 5 kg-t szeretnék felszedni ,persze ha nem tetszem magamnak úgy se ,akkor jöhet a diéta 😂 de nem hinném hogy ez lesz . A kérdés pedig az , hogy tudnátok tippeket adni , amivel lehetőleg gyorsan feltudom szedni a felesleget ? ( lehetőleg zsírban, és lány vagyok 16 éves )Tapasztalatokat is varok !😊

2019. jún. 30. 04:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség zsírba hízni, de a zsír a többlet szénhidrátbeviteltől lesz, illetve kalóriatöbbletből.


A plusz cukor zsírban raktározódik, de nem a fehér porcukor, hanem minden ami azzá, glükózzá bomlik, kenyér, csoki, tészták, gyümölcsben a fruktóz, pl szőlő brutál hizlaló, mert tele van cukorral.


Tuti recept, este egyél csokit tejjel. A tejben ott a laktóz, mint tejcukor, a csoki meg cukor + zsír. Meg még a cukros üdítő, mert ha úgy viszel be plusz kalóriát, hogy az csak ital, akkor még többet tudsz hízni.


Azért este edd, mert akkor már nem szabadna ilyesmit enni, hogy ne hízz, de most pont az a célod.


Kalóriadús zsíros étel + édesség. Viszont így meg tönkremehet a hasnyálmirigy, cukorbeteg leszel, aminek a következménye a végtagok elüszkösödése, és a VAKSÁG. Nem vicc.


Olvass utána hány embernek vágják le naponta a lábát a cukorbetegség miatt, hányan vakulnak meg, mert csak a xar kajákat ette, cukros dolgokat.

2019. jún. 30. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ !:) igen , de a bmi indexem 60 kg korulig siman elmehet . Szoval ELVILEG ettol nem lehet kulonosebb bajom . persze ha valamilyen egeszsegugyi bajom lesz ,vagy ha kiderul hogy alakuloban van akkor kerdes nelkul abbahogyom .
2019. jún. 30. 04:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, meg vagy hívva a mekibe. :) Garantáltan hízni fogsz.
2019. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és 168 cm, akkor neked 58 kg-nak kell lenned max. Ha kicsit kevesebb vagy az nem baj, az lenne a baj, ha több lennél. Ha sportolsz - nem pont edzőteremben, biciklizel, kirándulsz, evezel - akkor szebb lesz az alakod idővel. Vagy csinálj minden nap hasizom gyakorlatokat, hogy később se legyen hasad, idősebb korodban.
2019. júl. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!