Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csak cukrosat eszik, előbb-utó...

Csak cukrosat eszik, előbb-utóbb lesz valami baja, nem?

Figyelt kérdés

Kizárólag cukros ételeket eszik tesóm, amióta ismerem.

Napi 1-2 mézes kenyér, pár kakaós csiga, meg ha valami cukros a kaja itthon abból eszik, ha húsos akkor csak kivesz egy kis szánalmas morzsányit.

Tényleg 90% édességekből áll étrendje, évek óta és 25 éves.

Napi 15x megy pisilni, 3x pedig nagyvécé. Mondhatni egész nap trónol. Még éjjel is kijár vagy 5x, hajnalba.

Szerintem nem hagyja aludni a pisilhenékje.

Sejtéseim szerint olyan cukorbeteg mint annak a rendje.

Dopamin becsapja, menrt hát fini a kakaóscsiga, de nem tudasosítja hogy mekkora a baj, és meg sem fordul talán fejébe hogy köze van a kakaós csiguszhoz a sok budizáshoz.

Mit gondoltok mi lesz a kimenetele ennek az egésznek?



2019. júl. 3. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez most komoly?? fogjátok meg és a körzetinél méressétek meg a vércukrát, ha nem akar hamarosan kómába esni, vagy meghalni! ez nagyon durva!
2019. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jesszus. Mondjad tesódnak, hogy nem kell ahoz elhízni, hogy valaki cukorbeteg legyen. Mindneképp vérvétel és vizeletvétel. Azért sem csak sima vércukorszint mérés, mert az is lehet más baja van, ami miatt ennyit ül a wc-n.
2019. júl. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, hogy már cukorbeteg. Mindenképpen jól jönne egy vérvétel.

Amugy a súlya milyen?

2019. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Juj, ez durva! Vigyétek orvoshoz! Különben meg a cukor helyett hasznáhatna más édesítőszert (stevia, nyírfacukor), ha annyira ragaszkodik az édeshez, bár ez már tényleg túlzás. Basszus, én van, hogy hetekig semmi édeset nem eszem, nem is kívánom. Meg a cukor nemcsak a cukorbetegség nagy felelőse, hanem a hízásé is, ami ugyebár mégtöbb problémát eredményezhet, valamint a bőrnek sem jó. Az én tesómnak például jönnek tőle a pattanások. Ő sem igazán tud lemondani a cukkorról, de azért ennyire még ő sem csinálja ilyen durván.
2019. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!