Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kismamakent a cukrom hatarerte...

Kismamakent a cukrom hatarerteken van. Allandoan hallgatom hogy ne ezt mrg azt ne egyek. Nade pl kenyerbol melyik nem cukornelkuli? Illetve ilyenkor csak a cukrosat kell kerulnom vagy a feherliszteset is?!

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez csak egy oldal a sok közül, ami tájékoztat a cukordiétáról. Google a barátod, de egy dietetikus is sokat tud segíteni.

2018. márc. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokat olvasgattam mar errol arrol. De en nem vagyok elhizva:D Az elso terhessegem 58kgal kezdtem es 70 lett a vege miszerint az normalis!Viszont a gyerkoc 5kgval jott vilagra de cukrot nem tudtak megallapitani 1x sem!:/ Sot en es parom is tobb mint 4kgval jottunk vilagra es a szuleinknek sincs bajjuk mai napig a cukorral sem!Szoval most vagyok 12 hetes es pont 6ra jott ki a cukrom ami pont hatar. Az elozo terhessegemnel meg a vizet se ittam meg.Ehezz kepest mara mar csak vizet iszom szinte,ha teazok mezel iszom.Edesseget inkabb a fagyi heti 2x de inkabb gyumolcsot igyekszem enni. Kenyeret ritkan eszem..amit fozok meg 1 ebedre valo kis adagot eszem meg. Tehat..nem tudom mennyire kene most szigoruan vennem h ezt meg azt ne egyek..
2018. márc. 9. 07:30
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig leginkabb a hazidoki nyaggat ezzel a cukorral hogy ne legyen megint oriasbaba..de 62kgval kezdtem es 63 vagyok:D Jelenleg orulok ha valami ennivalo jol esik. Azert irtam ki igazabol hogy kb tudjam hogy most akkor csak a cukrosat kerulgessem vagy mast is? Illetve kenyerbol en a teljes kiorleunel is talaltam cukrot:/
2018. márc. 9. 07:33
 4/4 anonim ***** válasza:

A liszt is cukorrá bomlik, azt sem jó túlzásba vinni, még teljes kiőrlésűnél sem. Ha gond van a vércukorral, minden szénhidrát számít valamit, pl. a zöldség is, az is emeli a vércukrot, de persze a gyors cukrok rosszabbak, mert azok gyorsabban emelik.


Ami a nagy babákat illeti, bár nem vagyok szakértő, igencsak biztos vagyok benne, hogy annak nincs sok köze a cukorhoz, genetikailag ez jön.

2018. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!