Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti hogyan tartjátok be az...

Ti hogyan tartjátok be az étrendetek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mit kéne, és mit nem kéne ennem, viszont a betartása már nehezebb... egy kis csoki, egy kis kenyér, este filmhez nasi...

Önkontrollt kéne gyakorolnom, de ezen kívül még jó tipp? Felírni előző este, hogy mit eszek másnap?



2019. júl. 4. 23:53
 1/6 galamb1 válasza:
Azt javaslom lassan, lépésről-lépésre változtass, a szervezeted se fog sokkot kapni és a napi rutinodba is majd be tudod szép lassan építeni az új étrendedet.
2019. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy volt egy célom, és azt nagyon el szerettem volna érni. Nem éreztem jól magam, állandóan volt valamilyen nyavalyám, allergiák, fáradtság, megfázások, rossz emésztés, bőrproblémák... Az étrendváltoztatásnak gyors javulás volt az eredménye, nem akartam visszajutni oda, ahol előtte voltam. Egy "félreevés", és jöttek a pattanások, meg a többi. Úgyhogy elég erős a motiváció azóta is.
2019. júl. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sehogy, eszem ami szembejön. Egy a lényeg, ne vigyek be több kalóriát, mint amennyit leadok. Úgyhogy sportolok is, így annyit ehetek, amennyit csak akarok.
2019. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy appot használok, és más módot el se tudnék képzelni, amivel kontrollálni tudnám az étrendem. Töltsd le a Yaziot vagy Myfitnesspalt, és hajrá, méregess, számolj és tervezz. Ahhoz, hogy csak szimplán mindig ellenállj mindennek, amiről tudod, hogy nincs rá szükséged, emberfeletti önfegyelem kell, nem érdemes próbálkozni vele, a legegyszerűbb tényleg az,
2019. júl. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(véletlenül idő előtt elküldtem a választ)

szóval az, ha nem lemondasz dolgokról, hanem ügyesen beleépíted őket az étrendetbe, úgy hogy még egészséges kereteken belül beleférjenek. És igen, ehhez az kell, hogy előre megtervezd egy egész napi kajálásod, pl előző nap este, és ebben segítenek ezek az alkalmazások. Szóval sok sikert! Nem lesz könnyű összerakni, sok utánaolvasásd meg tájékozódást is igényel, de ha komolyan gondolod, meg fogod tudni csinálni! ;)

2019. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :)
2019. júl. 10. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!