Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen táplálkozással mennyire...

Ilyen táplálkozással mennyire árt magának húgom?

Figyelt kérdés
Régen anorexiás volt,bulimiás mostmár eszik is,nem hanytatja magát és a súlya is normális viszont nagyon gyakran szed hashajtót,ha meg nem vesz be olyat eszik össze amitől hátha megy a hasa,pl tejes kávé dinnye,tej+gyumolcslé+barack ,savanyú uborka,majonéz tej,barack meg nem tudom ezerféle össze nem illő dolgot eszik össze vissza. Ettől lehet valami baja,mit ér el vele,még fiatal nő lesz később?

2019. júl. 6. 07:37
 1/5 A kérdező kommentje:
*mi
2019. júl. 6. 07:40
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkit hajt meg az ilyesmi. Ha rendszeresen hasmenése van, az valószínűleg gond, de ha csak így próbálkozik (sikertelenül), attól nem lesz baja.
2019. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elejen meghajtotta ,már hozzászokott a szervezete
2019. júl. 6. 07:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs para. Én amúgy simán szoktam ilyeneket enni, és sosem volt tőle semmi bajom.


Ettől még lehet, hogy összességében az étrendje nem a legjobb, de ott nem az összetevők számítanak, hanem hogy a nap végére milyen makrotápanyag-arány jön ki, mennyi cukor, só, rost stb. volt abban, amit evett.

2019. júl. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy most nem az étrendje az, amivel árthat magának, hanem a gondolkodásmódja, mert az biztosan nem normális ha valaki folyton hasmenést akar okozni magának. Ezért, hiába lehet hogy nem árt meg ha mindenfélét összeeszik, beszéljetek vele mert ez így nem oké.
2019. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!