Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blackpink fanok csak szerintem...

Blackpink fanok csak szerintem van ez így?

Figyelt kérdés

Csak szerintem a blackpink tagok inkább már modellek mint idolok?

Több fotózásuk van mint mv-jük, koncertjük stb.

Reklámokban szerepelnek de úgy mintha modellek lennének és nem idolok. Semmilyen blinket nem akarok megbántani. Valószínűleg nem az ő hibájuk de akkor a yg mit gondol mert nem értem. Csak fotózásokon látni őket. Már majdnem egy éve nem volt cb. Mitörténik?



2020. febr. 27. 21:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
Az ázsiai (koreai, kínai, japán, vietnami, tatár, cserkesz) fiatal nők szerintem a legszebbek.
2020. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
17%
Es a legszebbek köze pont nem esik bele a blackpink, nagyon távol vannak tőlük :D
2020. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A YG vállalja el a fotózásokat, hogy follyon a pénz oda hozzájuk. Nem a lányok hibája!

"Kedves" utolsó!

Te netalántán szebb vagy náluk? Küldhetek képeket róluk? És hogyha előállsz megint Rosé-s képpel vagy a Lisással, vagy bármelyikkel amelyik csak egy pillanatkép, én vagy magamat vagy téged nyírlak ki!

2023. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azért igen csak szép nők

Jennienek a teste is jó,de szerintem nagyon jól néznek ki(mondom ezt hetero férfiként). A hivatásos modellek egy része meg sokszor úgy néz ki mint slenderman kb. beesett arc,hófehér irreálisan vékony 180cm magassághoz van 45 kiló stb...úgyhogy nem garancia hogy egy hivatásos modell egyáltalán szép. Persze vannak szépek Irina Shayk és társai de hidd el,igen sok ronda van köztük. Blackpink lányok pedig igencsak szépek,főleg Jennie és Lisa.

2023. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!