Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Star Wars párbajok. Ki győzne?

Star Wars párbajok. Ki győzne?

Figyelt kérdés

1. Darth Maul vs Yoda

2. Darth Vader vs fiatal Obi W

3. Mace Windu vs Dooku

4. Cal Kestis vs Starkiller

5. Grievous vs Anakin

6. Darth Maul vs Anakin

7. Dooku vs Vader

8. Palpatine (ep.3)vs Qui Gon

9. (ep.3) Obi Wan vs Qui Gon

10. Rey vs (ep.2)Anakin

11. Kylo Ren vs Ashoka Tano


2020. jún. 14. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Yoda egyértelműen.

2. Obi valószínűleg,jobban tudja használni az erőt,hisz Vader szinte csak gép,és Obi gyorsabb is. Az meg a másik hogy Vader mégis csak a néhai Anakin akit Obi legyőzött tehát szerintem csak puszta gyűlöletből elvakultan harcolna.

3. Windu. Egyedül lefegyverezte Sidiust ha Anakin nem szabotálja akár le is győzi.

4. Passz

5. Anakin egyértelműen.

6. Ha Maul egyedül van akkor Anakin egyértelműen,de ha Savage is vele van akkor lehet nem tudnám eldönteni.

7. Vader.

8. Palpi fölényesen.

9. Gondolhatnánk Obi mivel ő legyőzte Maul-t de Qui Gon nem.(bár ez csak egy db szempont a sokból)De Qui Gon Obi-Wan mestere és valószínűleg jobban ismeri a techinkáit mint bárki más szóval valószínűleg ő nyerne.

10. Rey mindenkit megver gyakorlás nélkül ehhez nem lehet mit szólni, nevetséges.

11. Szegény Kylo-t szinte mindenki elgyepálja,talán szegény Finn nem aki életében először fogott lézerkardot. Kylo elviekben egy képzett harcos de gyakorlatilag Ashoka szerintem nyerne ellene egy küzdelmet.

(Ne bántsatok légyszíves nem tudok én se minden sw könyvet elolvasni,kérlek javítsatok ha valamit rosszul írtam és nem értetek velem egyet.)

2020. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

1. Darth Maul vs Yoda - Yoda


2. Darth Vader vs fiatal Obi W - Darth Vader, de attól is függ hogy mennyire fiatal az az Obi-Wan. Vader gyengébb mint Anakin volt a végén, viszont óvatosabb.


3. Mace Windu vs Dooku - Windu


4. Cal Kestis vs Starkiller - Starkiller


5. Grievous vs Anakin - Anakin


6. Darth Maul vs Anakin - Anakin, amikor Maul Ashokával harcol a Clone Wars 7. évadban, Ashoka mondja is neki, hogy Anakintól simán kikapna, ha csak ennyit tud.


7. Dooku vs Vader - Vader


8. Palpatine (ep.3)vs Qui Gon - Palpatine


9. (ep.3) Obi Wan vs Qui Gon - Obi Wan


10. Rey vs (ep.2)Anakin - Rey. Bárkit legyőzne kivéve talán Jar Jart.


11. Kylo Ren vs Ashoka Tano - Ashoka. Kylo Rent bárki le tudja győzni.

2020. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat. Kb én is ezekre gondoltam.
2020. jún. 14. 17:35
 4/16 A kérdező kommentje:
Kylo simán megölte volna Reyt már az Ébredő Erő idején de nyilván Jar Jar Abrams nem ezt akarta, meg Finnt is megölte volna csak direkt rosszabbul harcolt hogy Finn „nyerjen". Tényleg szánalmas ez.
2020. jún. 14. 17:41
 5/16 anonim válasza:
Jar Jar Abrams... Jót nevettem, köszi 😂
2020. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
😅hát ugye JJ. Abrams így Jar Jar 😅😅😅
2020. jún. 15. 18:40
 7/16 anonim ***** válasza:

"Rey. Bárkit legyőzne kivéve talán Jar Jart.

Kylo Rent bárki le tudja győzni.

Rey mindenkit megver gyakorlás nélkül.

Szegény Kylo-t szinte mindenki elgyepálja,

Kylo simán megölte volna Reyt már az Ébredő Erő idején de nyilván Jar Jar Abrams nem ezt akarta, meg Finnt is megölte volna csak direkt rosszabbul harcolt hogy Finn nyerjen."


Tudom, hogy le leszek pontozva (mint bárki, aki védeni meri az új trilógiát, mert hát ez a módi), de megkérdezhetem, hogy ezek kommentelők hova tették a szemüket, amikor a filmeket nézték?


A TROS-ban Kylo konkrétan elgyepálja Reyt, de nagyon csúnyán a Kef Bir-en, épp készül Kylo lesújtani a földön fekvő Rey-re, amikor Leia közbelép ugye. Szóval, hogy is van ez a Kylo mindenkitől kikap, meg Rey mindenkit elver?


A TFA-nál Kylo valóban nem vette komolyan a Finn elleni harcot, addig a pillanatig, amikor az megsebezte. Ami után 1 másodperccel később egyértelművé is tette, hogy ki a főnök. Finnek szerencséje volt, hogy megúszta azt a vágást. Mióta is "nyert" Finn? Én nem ugyanazt a filmet néztem? Abban a verzióban amit néztem, Finn egy nagyon súlyos sérüléssel eszméletlenül a földre került. Ez nálam nem "nyerés", de ti biztos jobban tudjátok...


Na, de itt vannak az én válaszaim:


1. Egyértelműen Yoda

2. Ez necces, de talán a fiatal (ep3-as) Obi-ra tenném a voksom.

3. Passz. Windu ugye a Vaapad-stílust használja, ami kihasználja azt, ha az ellenfél az érzelmeire hagyatkozik. Ez jól működött Palpatine ellen, de Dooku ellen, aki mindig nyugodt, még harc közben is, nem hiszem, hogy nagy hasznát venné. Ez eléggé ki-ki meccs.

4. Starkiller, röhejesen OP karakter, nem is kérdés.

5. Anakin. Szegény Grievous inkább bohóc, mint kemény ellenfél

6. Ahsoka szerint Anakin, én hiszek neki.

7. Ez megint elég necces, de talán egy hajszállal Vader.

8. Palpatine

9. Passz (Qui-Gont szerintem eléggé alulértékelik sokan, pedig ő lelt rá a "halhatatlanság" útjára, szóval eléggé nagy Jedi volt)

10. Reyt azért tartja mindenki olyan erősnek, mert a saját korában élő Erőhasználók, fénykardvívók körében nagyon erős. De emberek, nézzünk már rá arra, milyen profin vívnak az előzménytrilógiában, és milyen gyámoltalanul az újban. Se Kylo Ren, se Rey nem lenne partiban egyetlen egy előzménytrilógiás Jedivel sem, kb. bárkit odaállíthatnál közülük a nevesebbek közül. Anakin, egyértelműen (igen, még az ep2-es is)

11. Ahsoka. Ugyanaz az indoklásom mint az előbb. Az előzménytrilógia korának vívói egy teljesen más szint, mint amit Rey és Kylo Ren képvisel.

2020. jún. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez igaz. Azért a Finnesnél túlléptem a határt. Starkiller karakterét ezért utálom. Egyszer legyőzi Sidioust utána meg kikap egy röhejes szituációban. És igen Kylonak az 1 KYLOS fénykardja is olyan...De mindegy én meg írnék fel párat ha van időd válaszolj rá. Köszönöm :)


Ezra Bridger (YU 2) vs Kylo


Kanan vs Obi Wan öreg


Fő Inkvizítor vs második nővér


Phasma kapitány vs Boba Fett


Cal Kestis vs Rahm Kota


Savage Opress vs Shaak Ti


Sabine Wren vs Hera Syndulla


Garazeb vs Grievous

2020. jún. 17. 23:18
 9/16 anonim ***** válasza:

Ezra vs Kylo: Kylo. Ezra már nem tanulhatott igazi profiktól vívni sajnos, Kanan pedig még padawan volt, amikor meghalt a mestere.


Kanan vs öreg Obi-Wan: Obi. Az öreg Obi-Wan 1 másodperc alatt legyőzte Mault, akitől Kanan gyengébbnek tűnt, szóval Kanan még ennyire sem ellenfél.


Fő inkvizítor vs második nővér: A fő inkvizítor nem véletlen FŐ inkvizítor. Úgyhogy ő :)


Phasma kapitány: Hát Phasma eléggé szerencsétlen volt, és még Finn is legyőzte. Boba se egy nagy szám mondjuk a filmekben, neki jobb felszerelése van mint Phasmának, ami az ő oldalára billenti a mérleg nyelvét.


Cal Kestis vs Rahm Kota: passzolom


Savage Opress vs Shaak Ti: Shaak Ti. Savage egy Ep1-es Darth Maul, csak jóval gyengébb kiadásban és jóval kevesebb erőérzékenységgel. Mondjuk szegény Shaak Ti-t nem nagyon láttuk harcolni, de egy képzett Jedinek illene egy Savage félével elbánni.


Sabine Wren vs Hera Syndulla: ez nem túl fair. Sabine-nak van páncélja, gazdag felszerelése stb... Heránál max egy stukker szokott lenni. Közelharcban Sabine. A levegőben viszont egyértelműen Hera, Han Solo, Anakin, Luke és Poe után a legjobb pilóta a kánonban kb.


Garazeb vs Grievous: passzolom. Ha Grievous fénykarddal harcolhat, akkor nem túl fair a küzdelem.

2020. jún. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Hát igazából Shaak Ti mester élete homályos. Már háromszor is megölték. Igen Hera kezében csak egy pisztoly van.😅ezt én sem gondoltam át. Hát Grievous fénykard nélkül küzdene, akkor nagyon nehéz lenne. Mindkettő egy erős egyéniség testileg jó mondjuk Grievous cybiorg. De ha Garazeb a fél kezével lefogja Grievoust akkor a másikkal ki tudja tépni a szívét.
2020. jún. 18. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!