Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet ez az ember? Állítól...

Létezhet ez az ember? Állítólag Fejér megyében van egy "kalapos ember" és arc nélkül született.Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Sztem torzszülött..A gégéjén van egy lyuk ott eszik,iszik,onnan kap levegőt,a fején csak füle van avval tájékozódik.És,hogy akik látták sokkot kaptak.Ez igaz lehet?
2008. nov. 27. 15:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De amúgy amikor megszületett,h h nem ettől harsogott minden?
2008. nov. 29. 01:01
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
öreg vagy fiatal ember ? mert régen sajnos olyan hülyék voltak hogy azt hitték hogy valami boszorkány keze van a dologban és féltek elmondani mert szégyelték a gyereküket szerintem
2008. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, egy ilyen ember de az, hogy az utcán járkál teljesen valószínűtlen. Ha járkálna, bottal tenné hiszen nem lát. Nem követne senkit, hiszen nem látja akit követnie kéne. Nem tud kommunikálni így a tanítása csak speciális körülmények között megoldható. Ha régebben született, akkor valószínűleg nem oldották meg sehogy. Akkor viszont szellemileg visszamaradottként egy otthonban él, ahonnan nem engednék ki. A táplálása, gondozása nem olyan egyszerű, hogy beöntünk egy lyukon egy kis folyadékot és kész, amikor nem öntünk akkor vesz levegőt. Orvosi felügyelet nélkül egy ilyen betegség kísérőbetegségei hamar halált okoznak. Talán van a történetnek igazságalapja de így egészében nekem kacsának tűnik. :)
2008. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszló.Honnan tudjam?:)

Mondtam h mindent leírtam amit tudok.És mivel állítólag kalapot hord,főleg nemtudom.

Utolsó válaszoló.Köszi:)

Anya is azt mondta,hogy van alapja,de így nem igaz:D :)

2008. nov. 29. 15:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Létezhet, és kint is járhat, ha fiatal. Egyszer a tévében láttam egy embert, akinek nem volt arca.

Mondjuk ez a kalapos embert nem nagyon zavarná, mert nem lát. A kommunikáció meg működhet jelbeszéddel, tapintható képcserével, Braille-írással vagy síkírással.

2010. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!