Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek vagy sem?

Léteznek szellemek vagy sem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy sötét emberi kinézetű valami jelent meg a lakásban. Nem említettem senkinek. És úgy voltam vele,hogy majd elmúlik ez a jelenség. Tegnap előtt a feleségemmel valahogy szóba jött ez a téma és említette,hogy időnként szokott látni egy teljesen sötétfekete emberi kinézető valamit a lakásban de eddig nem említette,nehogy azt higyjem,hogy baj van a gondolkodásával. Elmondtam neki,hohy én is ugyanezt szoktam látni. Hát mindketten meglepődtünk. Sokszor érezzük,hogy erősen néz valaki és mikor hátrafordulunk csak annyit látunk,hogy az az emberi külselyű valami a szoba ajtón félig behajolva néz aztán eltűnik. Zörögni zokott,csapkodni a konyhában. Sokáig azt hittük,hogy a macska zörög a vizes és az ételes edényeivel,de egy alkalommal bent volt velünk a szobában és bebizonyosodott,hogy nem a macska zörög a konyhában. Nem tudom mit akar és milyen célból került hozzánk ez a valami,de elég érdekes,hogy a párommal teljesen ugyanazt tapasztaljuk. Az érdekesség az egészben,hogy először mindig külön külön jelent meg mindkettőnknél,majd egy alkalommal már amikor együtt voltunk itthon már zörögni is kezdett. Ha tud valaki ebben segíteni,hogy ilyenkor mit kell tenni az írjon. Köszönöm.
2008. dec. 7. 00:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de a szellemektől azért félnek az emberek, mert bemesélik maguknak. Túl soka a horror, ami örökkön örökké kísértő szellemekről szól, akik időnként meg-meg ölik az embereket.

Én nem igazán hiszek az ilyesmiben, de valóban ijesztő amit leírtál. Nem hiszem, hogy szellemet láttatok, mert ha valóban léteznek is szellemek, emberi alakot biztos nem vesznek fel. Történt haláleset mostanában?

2008. dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
Mindent meglehet persze magyarázni..De az hogy az emberek azért félnek a szellemektől mert sok a horror ..ez hülyeség szerintem!Vannak!Léteznek! Ezt ahhoz tudnám hasonlitani hogy sokan úgy gondolják hogy egyedül vagyunk a Világegyetemben!Hogy gondolhatja bárki is hogy pont csak a mi kis porszemnyi bolygónkon van élet!Amikor olyan hihetetlenül nagy a világegyetem és ehhez képest az ember még nem sokat tud!
2008. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Páran kérdezték,hogy halt meg e valaki a családban. Édesanyám 16 éve hunyt el,édesapám három éve hunyt el. Azóta máshol is lakom,nem a közelben.
2008. dec. 7. 20:02
 14/23 anonim ***** válasza:
87%
Volt nekem is ilyen problémám...van rá megoldás de még szükségem volna részletekre hogy tudjak segiteni...hgyha úgy érzitek itt van az e-mail cimem : nevetitok@yahoo.com (kételkedőknek: valódi cim, és az enyém) :)
2008. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, miért van ott, mit akar tőletek. Quija táblával tudtok vele kommunikálni.
2008. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

(nevetitok )

az ouija tábla nagyon veszélyes lehet ha nincsenek meg a megfelelő előkészületek, meg a megfelelő hozzáértés :s

2008. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

huu nekemis volt már!!!! amikor a barátnőmmel voltam,akkor 1 ágyon voltunk és feljött valami éreztük..

de nem láttunk semmit!!!!


olyan is volt hogy amikor egyedül aludtam,akkor arra keltem fel hogy a szekrényemben csörögnek az övek,amikor odanéztem nem látam senkit!!!!!

olyan is volt hogy odamentem a szekrényhez és valamit éreztem a testemen hogy nem kapok levegőt,elmentem és kaptam!!! sztem ott volt a szekrénynél...


Én hiszek a szellemekben!!!!

Szerintem ne félj tőlük,ha bántanának mondjad egyfolyába hogy : Jehova.Jehova.Jehova

és elmennek...nekem bevált:)

és onantol nem bántanak!!!!

2008. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
87%
szellemek léteznek és igen szerintem is elég rémisztő, akár van bizonyitva akár nincs de VANNAK!!! Tanácsot sajna nem tudok adni.
2009. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Nálam is néha előfordulnak paranormális jelenségek, megmagyarázhatatlan dolgok, néz valaki, de nincs ott senki, kiráz a hideg stb.
2009. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi hasonló helyzetben vagyunk a párommal, mint ti. Az ő házukban is kísért valami. Először nagyon féltem tőle és azokat a dolgokat tapasztaltunk, amiket ti...hangok, árnyalakok, tv magától ki-be-átkapcsol.... mi szinte vonzzuk ezeket a dolgokat és érdekel is minket a természetfeletti...nem tudom, mit csináltunk, vagy mi lehet az oka, de kb 3-4 hónapja nem észleljük ezeket a dolgokat....magától megszűnt.... nem tudjuk, mi miatt....de előtte két évig folyamatos volt az egész...talán majd nektek is megszűnik egyszer...ne féljetek tőle, ne vegyetek róla tudomást, mi egy idő után már természetesnek vettük, lehet, azért hagyta abba, akármi is csinálta
2009. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!