Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek vagy sem?

Léteznek szellemek vagy sem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy sötét emberi kinézetű valami jelent meg a lakásban. Nem említettem senkinek. És úgy voltam vele,hogy majd elmúlik ez a jelenség. Tegnap előtt a feleségemmel valahogy szóba jött ez a téma és említette,hogy időnként szokott látni egy teljesen sötétfekete emberi kinézető valamit a lakásban de eddig nem említette,nehogy azt higyjem,hogy baj van a gondolkodásával. Elmondtam neki,hohy én is ugyanezt szoktam látni. Hát mindketten meglepődtünk. Sokszor érezzük,hogy erősen néz valaki és mikor hátrafordulunk csak annyit látunk,hogy az az emberi külselyű valami a szoba ajtón félig behajolva néz aztán eltűnik. Zörögni zokott,csapkodni a konyhában. Sokáig azt hittük,hogy a macska zörög a vizes és az ételes edényeivel,de egy alkalommal bent volt velünk a szobában és bebizonyosodott,hogy nem a macska zörög a konyhában. Nem tudom mit akar és milyen célból került hozzánk ez a valami,de elég érdekes,hogy a párommal teljesen ugyanazt tapasztaljuk. Az érdekesség az egészben,hogy először mindig külön külön jelent meg mindkettőnknél,majd egy alkalommal már amikor együtt voltunk itthon már zörögni is kezdett. Ha tud valaki ebben segíteni,hogy ilyenkor mit kell tenni az írjon. Köszönöm.
2008. dec. 7. 00:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Volt szaga?
2010. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
na most még jobban megfogsz lepödni mert énis láttam 3x is de csak olyan 1 másodpercekig
2013. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hátha ez segít:

Egy orosz tudós Telepátia című könyvében írta, hogy a telepátiának van egy erősebb formája, ami látomásokkal jár. Erről van szó a leírt esetben is. Fekete lepkét én is láttam már egyik ismerősömmel, ami szintén csak látomás, hallucináció volt. Ahogy a zajok is amiket leírtál. Amikor megjelenik ez a látomás, mindketten gondoljatok egészen másra, lehet az bármi. Ezt a "szellemek" nem szeretik és egyből eltűnnek. :)) Ne ijedj meg, normálisak vagytok. Egy magyarul tudó indián származású ismerősöm nekem is mutatott olyat ami meglepett. Illetve bemutatta hogy annak az orosz tudósnak igaza van és valaki képes látomást előidézni mások agyában, vagy hallani vélt hangokat. Ez spontán is történhet, például párok esetében.

Gyerekkoromban a macskám is képes volt erre. Ha éhes volt, mindig egér jelent meg a képzeletemben, amire ősi ösztöne szerint vágyott. Ahogy állítólag éhes disznó meg makkal álmodik. Nincs a "szellemekben" semmi különös, csak nem értik az emberek.

2014. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!