Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincs kedvem csinosan...

Miért nincs kedvem csinosan fell öltözni?

Figyelt kérdés
Miért nincs kedvem, csinosan fell öltözni? Rengeteg szép csinos ruhám van, de egyszerűen semmi kedvem őket fell húzni, pedig én is szivesebben járkálnék csínosan, csak egyszeruen nincs kedvem.. ezt miert van? Meg lenne e erre valami, amivel valahogy megjonnn a kedvem, es elkezdek csinosan öltözködni..
2021. szept. 28. 08:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Visszont ha valaki tetszik, akkor képes vagyok tobb oraval elobb felkelni, most hogy már senki nincs , tehát nem tetszik senki, így egyszerűen semmihez nincs kedvem, egyszeruen nincs kedvem szépen, csinosan fell öltözni..
2021. szept. 28. 08:23
 2/4 anonim válasza:
Úgy ölzötködj ahogy Neked tetszik persze az sem mindegy hogy a környezetedre milyen benyomást teszel. De a kérdésedre visszatérve a helyedben szerintem mindenki igy tenne a másik dolog meg nem a ruha teszi az embert mint tudjuk.
2021. szept. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert te normális lány vagy és nem akarsz állandóan "tökéletesen" kinézni. Több ilyen kellene.
2021. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
̶f̶e̶l̶l̶ ̶ö̶l̶t̶ö̶z̶n̶i̶ = felöltözni
2021. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!