Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted, ha egy 19 éves...

Szerinted, ha egy 19 éves mint én megolné magát az bűn lenne???

Figyelt kérdés
Tehát feltételezhetően néha vannak ilyen gondolatok bennem is "MOST AKI AZZAL JONNE,HOGY ISTEN SZERINT BŰN, AZT MEGERTEM" AKI AZZAL JÖN, HOGY MINDEN ELETHELYZETBŐL LEHET JOBBAT KIHOZNI (MEGÉRTEM) De most jobban belegondolunk, akkor megse biztos, hogy lehet jobbat KIHOZNI, ugye??? Pl ha valaki halálosan beteg és amúgy is meghalna, de már a nagy fájdalmat nem bírja,akkor is megítéled itelkeznel felette ha neki már nem lenne sok hátra???

2021. okt. 12. 23:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem csak testifajdalom létezik

Ezt annak írom, aki a rákos beteget megérti, de mást nem!

Pokoli fájdalom szót kiemeltem, mert le vagyok benulva

A bénulás is okozhat olyan lelki fájdalmat amiert megérthetjuk az öngyilkosság okát, ugye

I will be really honest

Ha Nem lehet rendes szakmad, nincsenek barátaid és mindenki csúfol, akkor már értelmét veszti az élet

2021. nov. 4. 13:09
 22/26 anonim ***** válasza:

19, és 20-as is én vagyok.

Halálos betegségről írtál, aztán láttam a pokoli fájdalmat megjelölve, ezért kérdeztem. Örülök hogy legalább testi fájdalmaid nincsenek!

Lelki fájdalmadat megértem, együttérzek. Az a baj hogy a világ egy trágya. ide most írnám azt, amit már másnak is leírtam, ott van a linkbe.

Szerintem azért kell élnünk, hogy a kedves, jó emberek egymásra találjanak. Így tudják segíteni egymást, aztán esetleg másokon is tudnak segíteni.

2021. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
12%

21

Utólsó szöveg réshzel egyet értek

"Ha Nem lehet rendes szakmad, nincsenek barátaid és mindenki csúfol, akkor már értelmét veszti az élet"

Pont ez a helyzet nálam,nem lehet rendes szakmám,nincsenek barátaim akikkel elmehetnék bárhova,és hátam mögöt kibeszélnek és utálkoznak,és még csúfolodnak::

Csak annyit nyugtat meg,hogy videójátékban legalább én vagyok az banda vezér,meg infol se vagyok egy sz.r..

2021. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
infóból*
2021. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
A lelki fájdalom is lehet olyan rossz, vagy rosszabb, mint a testi. És teljesen mindegy, mennyi idős vagy. A legtöbben nem azért akarnak meghalni, mert szar a tévében a műsor. Fiatalként még több ideje van az embernek, hogy felépítsen egy olyan életet, amit szeret, amit élni akar. Erősebb a szervezete, nagyobb esélye van a túlélésre, akkor is ha nagyon szenved. Persze nem 100 százalék.
2022. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Kései Sirató ***** válasza:
Ha nem vagy halálos beteg, akkor bűn. Sőt, nemcsak bűn, hanem végzetes hiba is.
2022. febr. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!