Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted, ha egy 19 éves...

Szerinted, ha egy 19 éves mint én megolné magát az bűn lenne???

Figyelt kérdés
Tehát feltételezhetően néha vannak ilyen gondolatok bennem is "MOST AKI AZZAL JONNE,HOGY ISTEN SZERINT BŰN, AZT MEGERTEM" AKI AZZAL JÖN, HOGY MINDEN ELETHELYZETBŐL LEHET JOBBAT KIHOZNI (MEGÉRTEM) De most jobban belegondolunk, akkor megse biztos, hogy lehet jobbat KIHOZNI, ugye??? Pl ha valaki halálosan beteg és amúgy is meghalna, de már a nagy fájdalmat nem bírja,akkor is megítéled itelkeznel felette ha neki már nem lenne sok hátra???

2021. okt. 12. 23:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%

Kevered a két fogalmat. Az eutanázia (kegyes halál) nem ugyanaz, mint egy öngyilkosság (ami menekülés egy esetlegesen megoldható probléma elől.

Függetlenül attól, hogy "mire gondolhatott a szerző", vagyis, hogy a tanítások szerint Isten elleni bűn, nem szeretnék éveken keresztül kiszolgáltatva vegetálni, akkor inkább a halál.

2021. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
ha elötte megosztja a testét az emberekkel akkor nem
2021. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1-es valaszoló :nem keverek semmit (mo-n nincs eutanázia) és itt ha nagy fájdalom ér az fél is szokta akasztani magát (pl rákos beteg)
2021. okt. 13. 00:19
 4/26 A kérdező kommentje:
"mi az, hogy megosztja második valaszoló?
2021. okt. 13. 00:20
 5/26 A kérdező kommentje:
"nem vagyok hülye csak mwgkerdeztem, hogy mi a véleményed az öngyilkosságról, és akkor még én vagyok egy világi hülye Na most tegyük fel, hogy úgy sertegetsz, hogy nem is ismersz!!! Én nem tettem veled ilyet Mondjuk a gyakori" hülyék".hu oldalon bármi megtörténhet
2021. okt. 13. 14:15
 6/26 A kérdező kommentje:
"nem lehet, hogy inkább értelmi fogyatékos vagyok"??? És nem hülye, te tuskó!
2021. okt. 13. 14:16
 7/26 A kérdező kommentje:
"Inkább az lehetne bün, hogy ilyen vagy és betegeket bantasz (Értelmi fogyatékos vagyok enyhén)
2021. okt. 13. 14:21
 8/26 anonim válasza:
21%

A 2-es válaszoló


"megosztja a testét az emberekkel "


Aktusra gondolt,még mielőtt meghalnál.

2021. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Értem
2021. okt. 13. 14:26
 10/26 anonim válasza:
16%

Aki megakarja magát ölni az elszánt és titokba csinálja mint ez a lány..



[link]

2021. okt. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!