Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted, ha egy 19 éves...

Szerinted, ha egy 19 éves mint én megolné magát az bűn lenne???

Figyelt kérdés
Tehát feltételezhetően néha vannak ilyen gondolatok bennem is "MOST AKI AZZAL JONNE,HOGY ISTEN SZERINT BŰN, AZT MEGERTEM" AKI AZZAL JÖN, HOGY MINDEN ELETHELYZETBŐL LEHET JOBBAT KIHOZNI (MEGÉRTEM) De most jobban belegondolunk, akkor megse biztos, hogy lehet jobbat KIHOZNI, ugye??? Pl ha valaki halálosan beteg és amúgy is meghalna, de már a nagy fájdalmat nem bírja,akkor is megítéled itelkeznel felette ha neki már nem lenne sok hátra???

2021. okt. 12. 23:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Attól függene,ha pár hónapja,napja lenne,akkor én eutánizát ajánlanám,mert szerintem aki szendved,az menjen el ahogy akar.

Én is voltam kórházban és nagyon sad érzés volt,.

2021. okt. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
Milyen fogyatekossagod van? Es h hat ez ki az életedre?
2021. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Enyhe értelmi fogyatékosság, mozgássérültseg! Hogy hat ki?

Nem lehet normális szakmám, mert nem tudok rendesen tanulni +mozogni

2021. okt. 13. 17:02
 14/26 anonim ***** válasza:
76%

Az én szememben teljesen ugyanolyan dolog az, ha egy egészséges ember lesz öngyilkos, mint ha egy halálos beteg kér eutanáziát. Az egészséges embereknek is lehetnek súlyos, megoldhatatlan problémáik. Aki meg akar halni, annak joga van hozzá. Nem bűn, viszont gyáva dolog és aki megteszi, az megfosztja magát attól a lehetőségtől, hogy később jobb lehessen majd az élete.

Kedves Kérdező, légyszíves semmiképp NE legyél öngyilkos! A későbbiekben igaz, hogy nehezebben, de így is találhatsz majd munkát, például egy védett munkahelyen. Az öngyilkosság nem megoldás semmire. Inkább kérj segítséget szakemberektől!

2021. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
"igen, így is találhatók munkát védett munkahelyen, de attól nem lesz megoldva az életem Abból se lesz nagy karrier ha valaki ott dolgozik, meg lodorog, mert nem is dolgoznak azok
2021. okt. 13. 17:54
 16/26 A kérdező kommentje:
Majd találsz munkát pl védett munkahelyen! És ez a teljeskőrű élet fogalmával felér, jajj és a védett munkahelytől meg fognak szűnni a korlátaim? Karrierem lesz belőle? Sikereim lesznek tőle? ITT NEM AZT A MINIMÁLIS PÉNZÖSSZEGET KENE NÉZNI HANEM A ROMBADÖLT ÉLETEMET (az életet, ami fontos lenne ha teljeskőrű lenne)
2021. okt. 14. 01:23
 17/26 Kései Sirató ***** válasza:
38%

Minden embernek vannak problémái, kinek ez, kinek az.

Lehetsz így is szerelmes, boldog, semmiképp ne gondolj öngyilkosságra, mert ha sikerül, akkor nem tudod visszacsinálni, nem tudod megbánni.


Szerintem csak annak van igazi indoka, akinek annyira elviselhetetlenek a fájdalmai, hogy majdnem beleőrül, aki utolsó stádiumos rákos, őt megértem, ha így dönt.


Ráadásul Isten szemében sem helyes.


Annyi jó dolog vár még rád, ne dobd el az életet, a lehetőségeket!

2021. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Ha te nem tartod annak, akkor nem az. Ezt egyedül te döntheted el
2021. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Rengeteg hasonlót olvasok itt gyakori kérdéseken.

Itt 17-es válaszoló vagyok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..


Én magam is megpróbáltam. Eléggé elterveztem. Így sem jött össze. Nem változott semmi azóta. És most azért kell hálát adnom, hogy nem bénultam le.


A keresztényég egy káros szekta, ne ebbe akarj menekülni. Úgy gyakorolják az ábrahámi vallásokat hogy fogalmuk sincs semmiről, még arról sem, ami le van írva nekik.

Ha létezne segítő, jó kereszténység, neked nem kellene ilyen kérdést feltenned, és nem kellene hogy ilyen gondolatod legyen.


Itt nem bűnről van szó. Hanem rólad. Próbálj meg kedves embereket, barátokat találni, én is azon vagyok.

2021. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Mid fáj ennyire egyébként? Hogy a Pokoli fájdalom kategóriát is megadtad?
2021. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!