Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is volt/van aki szándékosa...

Más is volt/van aki szándékosan hízik/hízott el?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nyilván azokhoz szól akik szeretik hogy elhíztak.

Mik a tapasztalatok? Ki milyen gyorsan hízott? Hány kgról kezdte és milyen magas?

Én például 180cm magas vagyok. Régebben is husosabb voltam (80 max 85kg) de elkezdtem hízni és most 115 kg vagyok. És gondolkodom további hízáson még



2022. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
100%

1 éve kezdtem 180 centi 80 kilóval most vagyok 113

20f

2022. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok. Imádok hízni, ez a fétisem. 26 éves srác vagyok, 173cm és 158kg jelenleg. Nagyon jó lenne még idén elérni a 200kg-t, aztán még többet, ha elég jól bírom. Imádom az egyre nagyobb pocakomat lötyögtetni, csapkodni, rázni, marokra fogni az egyre gyarapodó hájamat és szeretném, ha sokkal nagyobb lenne.
2022. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 A kérdező kommentje:

#1 33kg egy év alatt, fantasztikus. Remélem élvezed hogy elhíztál



#2 aztaaa, nem semmi. Akkor te már nem szenvedsz hiányt a hájban haha😁

2022. jan. 20. 12:41
 4/74 anonim ***** válasza:
78%

Valóban nem, és egyre jobban tetszik ez az egész! Ahogy egyre jobban elhízom, úgy akarok csak még inkább egyre jobban elhízni:D Szóval, ez nálam igencsak öngerjesztő folyamat:D Folyamatosan csak még nagyobb és nagyobb akarok lenni. Nagyon nehéz a komolyabb mozgás!

2-es voltam:)

2022. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Elhiszem, én "csak" 115kg vagyok és nálam is már fárasztó sok minden. De akkor nálad meg pláne:D bár én szeretem hogy nem csak abban mutatkozik meg a hízás hogy egyre nagyobb vagyok, hanem elfaradok a lépcsőzésben, már a gyorsabb sétában is. Jó erzéssel tölt el:)
2022. jan. 20. 12:58
 6/74 anonim ***** válasza:
93%
Én is pont ezeket imádom a legjobban, ahogy lassan már mindenhez túl kövér vagyok!! Egyre nehézkesebb akarok lenni! Én már biciklizni sem tudok, lépcsőzni szintén nem, meg negyed annyi sétától kivagyok, mint 40kg-val ezelőtt.
2022. jan. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 A kérdező kommentje:

Mesélj erről kérlek. A minden napjaid hogy telnek amióta ilyen elhízott vagy?

Hányas a ruha méreted?

Olyan jó végre valakivel erről beszélni, már azthittem egyedül vagyok :D

2022. jan. 20. 13:03
 8/74 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként én az utóbbi 4 és fél hónapban 20kg-t híztam, ebből csak 2 hónapig tudtam aktívan hízni, szóval szépen vagyok😁 2019 nyarán kezdtem el komolyabban hízni, akkor 108kg-ról, aztán gyorsan, még azév decemberére már 140 voltam, csak utána még ingadoztam kicsit fel-le, meg volt, hogy megálltam. Ünnepek előtt 150 voltam még, szóval, az utóbbi 1 hónap besegített rendesen:D
2022. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 A kérdező kommentje:

És a család/barátok/barátnő mit szóltak ehhez?

Nekem folyton szóvá teszik hogy elhíztam és fogynom kéne:D

2022. jan. 20. 13:07
 10/74 anonim ***** válasza:
82%

Jelenleg a legtöbb ruhám 6xl-es, csak a nadrágok kisebbek valamivel, de melegítőt viselek már pár éve, mert farmert nehezen találok már ekkora méretben, ez meg sokkal kényelmesebb, mert gumis, meg tágul az anyaga.

Abból van olyan, ami csak 2xl-es, de még mindig jó, igaz, bevág hosszabb idő után-de csak ülve- de még simán hordható. Van 5xl-es is, az már tényleg kényelmes, meg 3x-es is, de az csak rövid, nyári.

Lassan egyébként már a 6xl-es pulóver alól is kilóg a hasam, ha elérem a 170kg-t, szeritnem már simán 7x-es leszek!

2022. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!