Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is volt/van aki szándékosa...

Más is volt/van aki szándékosan hízik/hízott el?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nyilván azokhoz szól akik szeretik hogy elhíztak.

Mik a tapasztalatok? Ki milyen gyorsan hízott? Hány kgról kezdte és milyen magas?

Én például 180cm magas vagyok. Régebben is husosabb voltam (80 max 85kg) de elkezdtem hízni és most 115 kg vagyok. És gondolkodom további hízáson még



2022. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

Valóban hatalmas méretek.

Felállni az ágyból milyen? Vagy amikor ülsz akkor a hasadat lógatod a lábaid közé?

Nagyjából mit és mennyit eszel egy nap?

2022. jan. 20. 13:14
 12/74 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is felmerül folyton a fogyás téma:D Az a baj, hogy nagyon nehéz olyan csajt találni, akinek az ilyen srácok az ideáljai:( Meg, ha találok is egyet, akkor is mindig ellaposodik a beszélgetés egy idő után, és ez még akkor a jobbik eset, ha addig eljutok velük, általában ráírok egy ilyenre, és az van, hogy nem is válaszol, full leszarnak.. De, ahogy olvasom, sokan így vannak itt ezzel, akár itt is, akár társkeresőkön, ráadásul nem is olyan kaliberűek, mint én, és mégis.. De még ebben a fétisközösségben sem jobb.
2022. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

Pedig látni hogy a partnered egyre hatalmasabb. Jó lehet.

Vagy te például nem szereted ha a lány is elhízott?

2022. jan. 20. 13:16
 14/74 anonim ***** válasza:
100%

Ooh, dehogynem, az a legjobb, ha a csaj is szép kövér!:) Szeretem a vékonyakat, de a kövérek a legjobbak, egyértelműen!:)

Amúgy, az ágyból kikelés még nem okoz különösebb gondot, de már azért kicsit nyögdösve megy, érzem már a súlyt, ha mozog, na:D Ülés közben meg úgy igazítom a hájamat, hogy minél kevésbé legyen összenyomódva, olyan jól "szétfolyatom" magam:D

Van kedved privátban folytatni? Örülnél amúgy egy havernak, akivel együtt ehetsz jó sokat, éttermeket végigjárva, házhoz rendelve, meg ilyenek? Mert én nagyon!:) Jó lenne valaki mással támogatni egymást ebben:)

Az meg elég változó, hogy mennyit kajálok, de mostanában leggyakrabban olyan 6-7000 kalória megvolt, ebben benne volt az esti 1.5-2 liter kakaó is, de lenne több is, ha egy partner segítene, főleg, ha egy jó kis etetőlány tenné:D Akkor több kiló, mint ahány nap szinten menne a hízás:DD

2022. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Azta, akkor van étvágyad az a lényeg:)

De jo lenne valakivel jó sokat kajálni:D

2022. jan. 20. 13:28
 16/74 anonim ***** válasza:
81%

Imádok enni, ez pedig segíti a hízást:D Én nagyon szívesen eljárnék veled nagyokat zabálni, jól tele, szétszakadásig:D Egy nap többször is megismételnénk, aztán mennének fel rendesen a kilók!:) Még szerencse, hogy ennyire hízékony vagyok, pár hónap alatt 200kg lennék:D

Hová valósi vagy, ha megkérdezhetem?

2022. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

Hamar felhíznék én is az biztos, főleg hasra mennének a kilók:D

Én BP és te?

2022. jan. 20. 13:34
 18/74 anonim ***** válasza:
100%
Én Kiskunhalason. Dél-alföldi város. Végülis csak cirka 140km-re vagyunk egymástól:D
2022. jan. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
Amúgy kb. minenki pesti itt, akivel beszélgettem a fétisközösségből xd
2022. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:

Akkor kicsit nehezen menne a közös kajálás:(

Te szoktál játszani a hasaddal amúgy? Én pl imádom hogy a háj remeg rajta

2022. jan. 20. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!