Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is volt/van aki szándékosa...

Más is volt/van aki szándékosan hízik/hízott el?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nyilván azokhoz szól akik szeretik hogy elhíztak.

Mik a tapasztalatok? Ki milyen gyorsan hízott? Hány kgról kezdte és milyen magas?

Én például 180cm magas vagyok. Régebben is husosabb voltam (80 max 85kg) de elkezdtem hízni és most 115 kg vagyok. És gondolkodom további hízáson még



2022. jan. 20. 11:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
54%
Veled együtt kb. annyian :)
2022. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
Engem is szamoljatok bele, 31. Vagyok a miskokci.
2022. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim válasza:
100%
Igen, en 70 kgrol kezdtem véletlen hizni mert elengedtem magam de meg tetszett és mostmár 118 kg vagyok
2022. jan. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, én sosem voltam vékony alkat... Karácsonyi "szezonban" nagyon sokat ettem, de tényleg rengeteget 😃 két hét leforgása alatt 106 kg-ról 113 kg-ra híztam, és nagyon élveztem ;) egyszerűen imádok a hasammal játszani 😃 képet privátban küldök szívesen, akit érdekel :) 29F
2022. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:

Ilyen beállítottságú nő írhatna.

30/F

2022. febr. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 A kérdező kommentje:
#44 volna kedved beszélgetni? Írj rám ha gondolod:)
2022. febr. 6. 19:52
 47/74 anonim válasza:
100%

Jelen

19/l

2022. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
100%
Én 20F vagyok és 185cm/128kg, sajnos a haslötyögést még gyakorolnom kell 😂
2022. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim válasza:
100%

26 éves férfi vagyok, ezelőtt egy évvel még 93-95 kiló voltam, izmosan és szálkásan. Volt egy sérülésem amikor egy hónapig nem tudtam lábra állni, és elkezdtek feljönni a kilók, eltűntek a kockák. Barátnőmnek ez annyira megtetszett, hogy azóta szándékosan, de az ő szándékából hízok.


Engem se kell félteni, mert rájöttem hogy nagyon jó dolog enni, és a kiporciózott ételek felesleges önsanyargatás a kockás hasért, de azért a barátnőm nélkül biztos nem tartanék itt méretben.


Ahogy lehetett visszamentem edzeni, és ez azóta sem változott csak ugye rengeteget ettem/eszem mindezt nagyon nem az étrendem szerint. A barátnőm pár hete mondta el hogy neki ez a fétise, illetve hogy miket csinált amik nekem fel sem tűntek korábban. Azt észrevettem, hogy rengeteg ételt főz, süt, rendel és túl gyakran járunk étterembe, ahol sokszor az ő adagját is nekem kellett megennem. Meg ilyen kis érzelmi zsarolások ha nem kóstolom meg az új recept szerint sült tortát, és ha nem eszem belőle eleget akkor biztos nem izlik... De csinált olyat is, hogy mikor visszamentem edzeni már volt rajtam kb 5-6 kiló felesleg, ezért csak fehérjét terveztem inni étrend-kiegészítő gyanánt, a barátnőm ezt a tudtom nélkül kicserélte egy olyan tápkiegre, amit tömegelésnél szoktak használni és kb csak szénhidrátból áll, tehát hízlal.


Megbeszéltük a barátnőmmel, mikor bevallotta hogy fétise a hízlalásom, hogy júniusig minden mehet, kiélheti a vágyait, de utána visszafogyok valamennyit. Ennek az eredménye hogy most 137 kg vagyok, kb 26%os testzsírral ami olyan 35kg zsírt jelent mellé pedig 186 cm magas vagyok.


A súlyemelés miatt másként érzem szerintem az elhízás élettani hatásait. Nem fulladok ki, nem fáradok el jobban mint korábban. Az edzéseken nagyobb súlyokkal dolgozom mint valaha. Közben persze a hasam hatalmasra nőtt és a fenekem is.


Az első 15 kg-nál vettem észre egy kiadós vacsora után, hogy felesleges behúznom a hasam, mert már nem igazán segít és egyszerűen kényelmetlen is. Fura nekem hogy a hasam alatt kell becsatolnom az övet, vagy hogy a fenekem akkora lett, hogy nem is a csípőmre rakódott háj miatt nem tudom begombolni a nadrágom, hanem egyszerűen nem jön fel a fenekemen.


Engem maga a hízás nem indít be, az tetszik hogy nagy darab lettem, így az izom+zsír összetétel még rendben van számomra. Mióta elkezdtem hízni ahogy nőtt a hasam egyre inkább lett erogén zóna, barátnőmet viszont durván felizgatja hogy dagadt vagyok, szóval a hasammal is sokat játszik.


Én enni nagyon szeretek nagyon és tudok is. A barátnőm van hogy megetet szex közben, az valami leírhatatlanul jó, de nem kell erre kényszeríteni csinálom én magamtól is:D! A reggelemet ma pl munkába menet 10 sonkás toast menüvel indítottam a kocsiban, majd ettem egy keveset a munkahelyemen 10 körül, 4-5 croissant, pogácsákat, most meg indulok ebédelni, mert már megint éhes vagyok!

2022. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:

Mi abban a jó és élvezetes, hogy életképtelenné formáljátok magatokat?

Beteges.


Kell egy egészséges súly az tény, de ez...


Mozogni alig tudtok, ruhát venni, kecsesen járni, elegánsan megjelenni... felkelni, ráülni vagy beülni bármibe, higiéniai alap dolgok elvégzéséhez nem tudtok mindent elérni, rendesen ápolni, segítség kell jó pár alap dologhoz... Stb


Valaki mondja már meg mi ebben a szép és jó vagy előnyös.


Balesetem miatt híztam +20kg-ot mert nem tudtam mozogni megfelelően a felépülésem alatt...

A ruhatáramba vissza kellett fogyni, akkoriban a combjaim összedörzsölődtek, tapadtak, nem tudtam nőiesen lépni, lemelegedtem könnyebben, a bőrön hízás csíkjaim lettek, a hájgyűrődéseknél megráncosodott a bőröm, többszöri napoztatás, hámlás után regenerálódott vissza a bőröm.


Mi a jó a hízás beteges mértékében?


A fétis pedig nem az egyéb kérdések kategóriába való.

2022. júl. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!