Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv, Elsősorban olyanok...

Alone46 kérdése:

Üdv, Elsősorban olyanok válaszát szeretném hallani akik az adott városokban élnek. Szombathely,Pécs,Debrecen,Veszprém, Sopron, Szekszárd? Milyen az élet, van esetleg biztos munkalehetőség? Milyen a közbiztonság? Oktatás?

Figyelt kérdés
Továbbá érdekelne az egészségügyi ellátás(tudom olyan amilyen mindenütt) Budapestiként érdeklődnék, hogy ezek közül melyik a legélhetőbb város? Köszönöm a válaszokat.

2022. máj. 4. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első az, hogy korrekt nyugat európai gondolkodású cégnél dolgozhassak. Ès ez sopron ból földrajzi adottsagainak koszonhetoen megoldható. Bécs az egyik legelhetobb európai város
2022. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Sopronban, lakok már 1,5 éve, albérletben. Szobát bérlek a belvárosban, mert horror áron vannak a lakás bérleti díjak. Azt vettem észre, hogy Sopronból sokan Ausztria felé veszik az irányt. Pár gyár van csak itt. Pl. Ikea (lakótársam itt dolgozik , 2 műszakban (,de-du netto 230. Körüli bérért, ő egy mjnkaközvetítő cégtől van ott, aki fixen Ikeás nem tudom mennyit kap. AWF (itt javarészt nők dollgoznak), Hirschler, Heineken. Elég sokan költöztek ide. A közbiztonság sztem egész jó. Az oktatásról nem nagyon tudok. Nekem a mamámék miatt fontos, hogy itt lakjak. Közeli faluban laknak, idősek, innen könnnyebben meg tudom oldani , sűrűbben, olcsóbban, hogy meglátogassam őket. A város nekem amúgy tetszik. Kevesebb a kéregető is pl az utcán, mint ahol korábban laktam. Kelet Magyarországon sosem laktam. Viszont sok Kelet-Magyarországról ide költöző emberrel dolgoztam együtt, sokan nrm találták meg itt sem a számításukat.
2022. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Veszprémben lakom.

Közbiztonság nagyon jó, és szép város, de sajnos unalmas és lehetőségekben is nagyon szűk. (Értsd úgy, hogy a családom egyik fele Székesfehérváron másik fele Szombathelyen él)

2022. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!