Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy tetszek...

Mit tegyek, hogy tetszek neki? Mit mondjak ha a fiú barátom bevallja hogy szeret de nekem nem tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamban aki nagyon tetszik de szerintem azt se tudja hogy létezem, viszont a legjobb barátaival jóban vagyok de ő valamiért levegőnek néz, és szerintem az egyik barátnőm tetszik neki, (de lehet ezt csak beképzelem) viszont én tetszek a legjobb fiú barátomnak aki szintén jóban van azzal a sráccal és nem tudom kin keresztül tudnék közelebb jutni a chrussomhoz

2022. okt. 23. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezt egy mondatban, szép
2022. okt. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben tanulj meg írni és fogalmazni, mert ez káosz.


Ha valaki tetszik, nem kell sunyiskodni, tedd meg a lépést.


Aki pedig többet érez feléd, legyél rendes vele, ám korrekt s beszéljétek meg.


Nem szégyen az, ha nemet mondasz vagy nemet mondanak.


Mindenkinek más az "ideál" skálája. Aztán vagy beleesel vagy nem ebbe.


Kommunikáció, tettek, empátia, tisztelet, s tudni kell elfogadni az "igent" vagy/és "nemet". S neked is tudni kell igent és nemet mondani.


Üdv az élet nevű játékban. :)

2022. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Annak, aki neked nem tetszik, mondd azt, hogy nem hiszed, hogy ti egymásnak vagytok teremtve. A másik fiúhoz meg próbálj valahogy közelebb kerülni, esetleg figyeld, miket oszt meg a facebookon, és kommenteld, ha valami szimpatikus, de nem kell rögtön bejelölni, jelöljön be ő, ha észrevette a kommenteket. De egy idő után bejelölheted, ha ő nem vesz észre, és egy mondatot írhatsz is hozzá: hogy pl. szimpatikusnak találtad ezt meg ezt a bejegyzését.
2022. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Ez amúgy jó ötlet viszont sajna nincs facebookom, és szerintem neki sincs.őszintén én próbálkozok viszont, szerintem neki is egy icipicit bejövök és így úgy néz ki ( nehéz elkepzelni) mintha kerülnénk egymást. Nem tudom szerintem az jó kezdés lenne e, hogy nekünk pénteken együtt van tesink és esetleg ott... köszi mindenkinek a választ!
2022. okt. 27. 20:11
 5/6 A kérdező kommentje:
A "lenne" utan az e véletlen volt bocsi😁
2022. okt. 27. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Akivel van lehetőséged személyesen ismerkedni... Tedd meg úgy.

Online irogatni olyannak, aki "kézre esik"... Nos, gáz.


Nem kell fb, ahhoz, hogy valakihez közeledj, udvarolj stb.


Mondok csak 2 okot:

- a jövőben jobb úgy visszaemlékezni a dolgokra, hogy személyesen teszitek meg a lépéseket, mintsem azt mondani az oltár előtt "fb - nak hála" 😂 (voltam hasonló esküvőn és ki kellett mennem kiengedni a nevetőgörcsömet)


- amit jó tudnod: a kommunikáció nem csak a szavakból áll. A verbális kommunikáció csak 7%, a nonverbális 55%, vokális pedig 38%.🙃


Ezért fontos és jobb + hatékonyabb a személyes kommunikáció.

S ha ügyes vagy szavak nélkül is tudsz olvasni az emberekből és annak megfelelően lépni, "manipulálni". (egészséges manipuláció. Pl nincs toppon észreveszed, ha nem akar beszélni róla, mellette vagy stb persze azt is észre kell venni akar-e, nyit-e feléd a maga módján)


Én is megtehetném ráírjak arra a srácra fb-on, akit egy rendezvényen láttam és finoman szólva megtetszett.


De nem írok. Nem így akarok bepróbálkozni, hanem ott helyben, hogy tudjak belőle olvasni és ha látom tetszem, akkor közeledve felé utat engedek számára.


Személyesen tényleg mindent beleadsz, nem csak azt a 7% verbális kommunikációt.


Ki tudsz öltözni csinosan, tudsz kedveskedni, megérinteni, illatotok, kisugárzásotok stb. De a legfontosabb, látni, hogy érdeklődik-e, hiszen ez nélkül off az egész.


Ui. : az illat alatt nem a parfümök és kenceficéket értem, hanem a pl nyak körüli hormonok illatát, ami baromi fontos és meghatározó része a párkapcsolatnak.


Volt ezzel kapcsolatban is durva tapasztalatom.


Ezért akivel randira megyek, mindig leszegezem, ne fujja be magát max hónalját stifttel vagy golyós dezodorral.

2022. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!