Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítható a csendháb...

Musztafa Kebab kérdése:

Hogyan bizonyítható a csendháborítás?

Figyelt kérdés
Olyan erővel bömböltetik a zenét, hogy kiugrik az agyad a helyéről. Rendőrt hívsz, de a kiérkezésük előtt közvetlenül 1-2 perccel abba marad a zene. Így olyan, mintha kamuból hívtad volna ki őket. De a telefon hangrögzítője meg nem veszi úgy a lármát, ahogy hallod a valóságban.
2022. nov. 19. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Mi a problémád? Nem értem. Én például a másnapi zh-ra tanultam egész este, 11 után már fejhallgatón keresztül sem tudtam értékelni győzike munkásságát. Tettem egy anonim bejelentést, és 5 percen belül csend lett.
2022. nov. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy érted 5 perc alatt kint voltak a rendőrök és csendet csináltak? Nekünk 30-40 perc volt mire kiértek és addigra meg magától abba maradt a buli. Eddig 3-szor volt ilyen és mindig pont előtte hagyják abba. Elmarad a tettenérés, de ha nem hívod ki őket, akkor valahogy nem marad abba a buláj.
2022. nov. 19. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A rendőröknek is lehetne annyi eszük, hogy passióból nem kockáztatja egy bejelentő a szavahihetőségét, - mert amikor már sokadszorra "vetődnek árnyékra", akkor azért ott már van valami. Mindenhová párban járnak - mint a szerelmesek - és mindenhová "kiplakátolva", - még véletlenül sem civil kocsival vagy gyalogosan, mert akkor nem tudja a fél vármegye, hogy mennek...
2022. nov. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Hívd el hozzátok a többi szomszédot, hogy ha kell, tanúskodjanak.

Más szomszédokat nem zavarnak a zajjal, csak Téged?

2022. nov. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

#3 Netalán félsz tőlük? Biztosan adtál is rá okot.

Kérdező, én egy kisebb városban élek, ahol nem túl elfoglaltak a rendőrök. Bejelentettem, kimentek, és elkussolt a mulatós. Elhiszem, hogy ez nagyobb városokban másképp megy, de számomra ez a normális.

2022. nov. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De felveszi a telefon (egy normálisabb), csak a kis hangszórója nem adja jól vissza. Egy nagyobb hangfalon kell visszajátszani.

Én szoktam szólni felvételkor néhány szót is a videóra, hogy lehessen hasonlítani a hangerőt.

Így rakattam ki az albérletéből az egyik szomszédot.

Ahol pedig most lakom szintén van egy zenész. Ez egy falu, kertes házakkal. A másik utcában a sokadik házban buliznak rendszeresen. Nem is tudom a közveten szomszédai hogyan bírják. Ezt is fel szoktam venni, de hogy sikerül-e megregulázni, nem tudom, mert önkormányzati képviselő a csávó. Valszeg lepacsiznak a jegyzővel aztán nem lesz belőle semmi.....

2022. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!