Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bűnnek számít ha hívőként...

Bűnnek számít ha hívőként néha kételkedek a hitemben?

Figyelt kérdés
Vagy ezzel más ís így van?

2023. jan. 22. 08:29
 61/118 anonim ***** válasza:
52%

20 éve követem Jézust. A Bibliában leirtakon keresztül feddet, jobbítot, tisztított, tanított... Teszi manapság is. Minap a János evangéliumát hallgattam. Éltetette ma is beszéde. Ő a Mennyből alászállt kenyér. Ha Ő meg van mindened meg van. Keresd Őt.

Áldás.

2023. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/118 A kérdező kommentje:
Akkor te már nem csak hiszel, hanem érzel valamit ha jól értem.
2023. jan. 31. 15:59
 63/118 anonim ***** válasza:
Igen, igen.... Élvezem a Menny atmoszféráját... Jézus vérén meglettem váltva, Ő irányítja az életem. Kívánom, hogy Téged is érjen el ez a drága Égi kegyelem. Áldás!
2023. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/118 anonim ***** válasza:
58%

Az hagyján, én le is feküdtem az Úr Jézussal, áldott legyen az Ő neve! Végtelen (vagy legalábbis hatalmas) szeretete elárasztott, elölről és hátulról is! Ő, a maga végtelen erejével, tudásával, szeretetével képes átölelni minden embert. De hogy engem hogy ölelt! Jézus, te, az Örök Isten megtestesülése, hát megtestesültél bennem is. De még hogy! Mindig tudtam, hogy egészen közel akarsz kerülni teremtményedhez, az emberhez, de hogy ennyire közel!

Légy áldott, és gyere holnap is!

2023. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/118 A kérdező kommentje:
#63 Boldog vagy?
2023. febr. 1. 15:17
 66/118 A kérdező kommentje:
Állandóan?
2023. febr. 1. 15:18
 67/118 anonim ***** válasza:

Igen.

A boldogok, akik.... Igéket mindet értem, élem.

Megtanultam mindennek örülni, mindenért hálát adni.

Minden körülményemben keresem Istent.... Megtalálható!

Jézus a kincsem.. Őt kerestem. Amikor megszólított egyből tudtam Hozzá tartozom.

Megtapasztaltam már kétszer, hogy gyászból megvigasztalt egy mondatával. Amikor hallom a szelíd hangját élek igazán, olyan életerő van benne.... szinte szárnyalok!

Esetleg hallgasd meg Gégény Éva Mennyei találkozását. Hogy ne maradj ki "ebből" itt a földön.

Áldjon az Úr és őrizzen szüntelen.

2023. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/118 A kérdező kommentje:

"Minden körülményemben keresem Istent...."


Ne értsd félre, de miért keresed ha már megtaláltad?

2023. febr. 2. 04:44
 69/118 anonim ***** válasza:

Isten minden körülmények között ott van. Ha tiszta a szíved könnyen megtalálod. Olyan, mint mikor gyermekek voltunk és bújocskáztunk... ha megtaláltad, aki elbújt örültél, nemde ?


[link]

2023. febr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/118 anonim ***** válasza:
0%
Akkor végülis isten a te játszópajtid, aki mellesleg mindig figyeli amint éppen önkielégítesz, csak hogy bűntudatot ébresszen benned, nem mellesleg milliók életét oltja ki kvázi szórakozásból, köztük ártatlan gyerekekét, és egy általa létrehozott és fenntartott büntetőintézettel (pokol) fenyeget ha nem tartod be a játékszabályait.
2023. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!