Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ciki sztorid nyilvànos...

Van ciki sztorid nyilvànos helyen??

Figyelt kérdés
remélem nem csak én vagyok olyan béna, aki nekimegy az oszlopnak, elesik stb.

2023. máj. 4. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer épp szálltam fel sietve a buszra (még a lépcsős Ikarusra), majd megbotlottam és kis híján ráestem egy ott ölő nőre (épp hogy meg tudtam még bal kézzel kapaszkodni). Rám tört a röhögőgörcs, miközben felváltva kértem elnézést és bocsánatot. Majd megszólalt a sofőr a hangszórón: "Minden rendben? Inkább üljön le! Jó. Ha a kedves utasunk kényelmesen elhelyezkedett, óvatosan elindulok!" Én meg ott ültem vörös fejjel, még mindig röhögve... :)
2023. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mentem beiratkozni egy okj s képzésre. Csupa fehér, világos ruha volt rajtam. És elestem kb telibe egy sáros pocsolyába. Így mentem be beiratkozni :D


Volt egy másik esésem, boráros téren mentem lefele a lépcsőn és kb legurultam végig. :D Fejemről fejhallgató, napszemcsi, zsebemből kulcs, telefon kipergett. Úgy szedték össze az emberek. Igazából baromi jóarcok voltak.


Egyszer volt olyan is, hogy felszálltam a buszra. De az akkor lett pont elől felszállós bérletet mutatós busz. Fejhallgató rajtam, felszállok elől de nem tudtam mi a szitu. Aztán én ha tudok leülök, és próbálom kizárni a külvilágot, bámulok kifele. Csak nem akart elindulni a busz, valamiért levettem a fejhallgatót és ott ordibált a sofőr meg pár utas hogy menjek már megmutatni a bérletet :D


Volt olyan, hogy suliba kellett bioszból egy beadandót csinálni. De akkoriban még ritka volt a nyomtató. És odaadtam keresztanyámnak a pendriveot, hogy nyomtassa ki. Közbe lebetegedtem és keresztanyám tesómnak adta oda a cuccot egy mappába, aki bevitte a tanárnak, mert határidős volt. Namost a pendriveon nem csak a biosz beadandó volt, hanem valamiért a ha én rózsa volnék című dal szövege is, meg mindenféle tini lányok által kedvelt hírességekről fotó Zac Efron meg Hannah Montana stb. (Én fiú vagyok, de a pendriveot nővérem is használta). Na keresztanyám mindent egyben kinyomtatott, mert nem tudta mire kell, tesóm meg nem nézte át mikor leadta a dolgot. Aztán visszamentem betegről suliba a tanár meg mondta hogy nagyon jó a beadandóm de ezeket a képeket, meg a zeneszöveget nem érti :D úgy égtem az osztály előtt hogy csuda :D

2023. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer lepihentem nap közben egy fesztiválon, kiterítettem a polifoamot a kempingben a szabad ég alá, és aludtam. Az egy dolog, hogy feketére festett körmökkel ébredtem utána (férfi vagyok), de még egy (akkoriban) indexes újságíró is megemlített később a fesztiválról szóló cikkében.:D
2023. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bicikliztem és meg szerettem volna igazítani a táskám menet közbe és nem fogtam a kormányt. Ahogy megigazítottam a nehéz táskát kibillentem az egyensúlyból annyira hogy a bicikli picit jobbra kanyarodott de pont egy fának
2023. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!