Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen beszólásokról vagy...

Milyen beszólásokról vagy elszólásokról hallottatok, amik az altatás (műtét) utáni pillanatokban hagyják el a betegek száját?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A párom nagyon idegesen ébredt, remegett és elküldte a műtős brigádot a p...ba, úgyhogy aztán nem győzött szégyenkezni.
2010. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
En ugy tudom, hogy eleve fel kell ebreszteniuk es beszeltetnek. En csaszarom utan ugy emlekszem, hogy beszoltam a szulesznonek, hogy a "qva anyadat" (lett volna ra ok, mert nagyon szemet volt), de ezt senki sem tudta megerositeni, szoval lehet, hogy csak szerettem volna ezt mondani. :) Azt viszont mondtak, hogy remegtem, mint a kocsonya es az nagyon ijeszto tud lenni, mikor altatas utan olyanok a betegek, mint akin egy epilepszias roham van.
2010. aug. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nekem vagbélműtét után azt mondtam vágjátok le a lábamat mert büdös van XD XD
2010. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!