Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova forduljak a problémámmal?

Hova forduljak a problémámmal?

Figyelt kérdés
Tudomásomra jutott hogy egy ismerősöm nem épp helyesen járt el.Eltemettek egy hozzátartozójukat hamvasztás után majd pár hónap után mindenféle engedély kérése nélkül kiásták az urnát és hazavitték.Hol kell ezt az esetet jelenteni ha esetleg kell jelenteni?Mekkora probléma lehet ebből?
2011. jan. 4. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a te problémád,a helyedben nem avatkoznék bele és nem is jelenteném,amennyiben a saját hozzátartozójáz "hozta" el.Nem vagyok szentségtörő,semmi,csak lehet hogy máshogy nem tudták megoldani,lehet hogy nem volt pénzük erre az egész cécóra ,de annyira szerették az illetőt,hogy ez volt a megoldás.Ja és probléma csak akkor lehet belőle,ha jelented.
2011. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is ismerek olyat aki csak úgy leásta az urnát a családi sírba

Meg is értem mert a temetkezési vállalatok iszonyú sok pénzt keresnek

2011. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval.

És egyáltalán hogy fordult meg a fejedben, hogy feljelented az ismerősöd azért mert hazavitte egy elhunyt szeretett családtagja hamvait?!


Ez nem a te dolgod! És tipikusan olyan fennhangja van amitől felfordul a gyomrom, amikor direktbe keresztbetesznek valakinek, holott egyáltalán nem tartozik a kötekedőre a dolog.


Remélem nem vagy az ismerősöm.

Problémáddal fordulj saját lelkiismeretedhez, vizsgálgasd meg és próbáld megmagyarázni miért is szeretnéd megszívatni kedves ismerősödet azért, amiért hazavitte rokonát!


Egyébként probléma nem lesz belőle, csak ha Te csinálsz. Mindenki tudja jól, hogy a temetkezési vállalkozók 1. a halálból, mások fájdalmából is pénzt csinálnak 2. miután a helybérlet lejárt hajítják a szemétdombra a hamvakat.

2011. jan. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kérem a zöld tappancsot:)
2011. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

adtam neked zöld tappancsot kristen:) Rem örülsz:))))

És egyetértek. Közöd hozzá semmi kedves kérdező, ne kavard a kakit másnak, mert ebből csak akkor lesz gond ha te túlbuzgó vagy és jelented. A saját családtagjával csináljon amit akar, ha idegent ás ki az tényleg nem oké. Jó mondjuk lehet így is kegyeletsértésnek számít, de akkor sincs hozzá közöd.

2011. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ment, de akkor nekem is adj :D én vagyok:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:38


Hihetetlen am mik vannak. De már amúgy tényleg kíváncsi vagyok, hogy jutott ez egyáltalán az eszébe?

Ilyet a nyanyák szoktak vidéken csinálni, hogy barátok köztöt csináljanak drámákkal az 500 lelkes kis faluban...

2011. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ment a zöld tappancs:)
2011. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!