Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldre költözés hogyan...

Külföldre költözés hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálom röviden :)


Jelenleg egy családi házban élünk, ami anyum nevén van /van még egy bátyám is, ha ez számít/. Másfél éves a kislányunk, 17 hetes a pocaklakónk. Házasok nem vagyunk, élettársi kapcsolatban élünk a párommal. Ebben az országban nem tudom elképzelni sajnos a gyerekeink jövőjét, ezért sokat gondolok a külföldre költözésre. Az én szakmám eladó, valamint szakács. Mindkét szakmámba szívesen dolgoznék a későbbiekben, a német egész jól ment/megy. A párom elektro-műszerész. ELVILEG ezekkel a szakmákkal el lehet helyezkedni külföldön /és természetesen mindketten szeretnénk is dolgozni.


A kérdésem:

-úgy, hogy nincs semmilyen külföldi protekciónk, van rá esély, hogy kimenjünk külföldre és egy jó környéken elhelyezkedhessünk, dolgozhassunk?

-mennyi pénz kell kb az "induláshoz"? / lakás költség... meg ami még kell :)

-hova, melyik országba érdemes? Én inkább Németországot részesíteném előnyben, de Ausztria is szóba jöhetne.


Van reális esélyünk arra, hogy a közeljövőben költözhessünk és elhelyezkedjen a párom /én GYED-en vagyok, nyáron születik a kistesó.


Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!



25N


2011. márc. 3. 16:18
 1/1 anonim válasza:

eu-munka.blogspot.com


itt megtalálod a választ a kérdésedre!

sok sikert!

2011. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!