Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso dolog, amit...

Mi lenne az elso dolog, amit megtennél, ha Te nyernéd a lottoötöst?

Figyelt kérdés
én asszem kezdésnek keresnék egy nagyon jo pszichiàtert, egy pàr hetes kezelésre, mig magamhoz nem térek :)
2009. márc. 2. 12:24
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

De sajnos lehet egészséget, nyugalmat "vásárolni" pénzért. Nézd meg a mai egészségügyet, csak akkor kapsz emberhez méltó egészségügyi ellátást, ha fizetsz. Minél többet és ha van jó orvos, megfelelő felszereltség, van egészség is.

Nyugalom...hmm.. ki nem idegeskedik ma már azon, hogy hogy tudja kifizetni a számláit, meg a lakáshitelt meg stb? Nem lenne ilyen gondom biztos nyugodtabb lennék!

Bocs ha nem a kérdésre válaszoltam (azt már megtettem az első oldalon) csak reagáltam egy előttem szóló válaszára.

2009. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
85%
A kérdés nem is az volt, hogy mit vennél, hanem hogy mit tennél. Ráadásul úgy, hogy mi lenne az első dolog. Szerintem a kérdező nem arra volt kíváncsi, hogy mire költenéd a pénzt, így itt felesleges is abba belemenni, hogy boldogít-e a pénz vagy sem.
2009. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
100%
Igazából még soha nem gondoltam végig ennyire ezt a kérdést, mert szerintem oly kicsi az esély arra, hogy épp én nyerjem meg, hogy még belegondolni sem volt soha eröm... mindenesetre néha jólesik álmodozni, s hinni a csodákban... de én jobb szeretem úgy felépíteni az életem, hogy pici apró dolgok is örömöt okozzanak. Így az álmok szinte nap mint beteljesülnek........... De ha mégis úgy alakulna, hogy én nyernék, nos...akkor... biztos elájulnék, s még a mentöben sem térnék magamhoz... Oly kemény az élet, hogy el sem hinném, hogy 1 perc alatt il könnyen megoldást találna minden nehézség......
2009. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Egyből röhögőgörcs :DD

Aztán csörögne az órám, és felébrednék itthon az ágyamban, teljesen ugyanannyi pénzzel, mint eddig (:

2009. márc. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%
Eltenném a szelvényt biztos helyre.
2009. márc. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

bemennék egy játékboltba, és amelyik gyerek csak álmodik a játékokról, én megvenném neki!!!!!!

Óriási vágyam! Látni az öszinte örömüket, a kis lelküknek.

2009. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
100%
,,,előbb magamhoz venném a pénzt,majd utána kigondolnám,hogy hogyan tovább...
2009. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
100%
a negyedét jótékonyságra, vennék Svédországban egy házat, de olyan, amihez nincs semmi közel, és csend van, meg egy honda civicet, a családomat odaköltöztetném, a pénzt betenném egy bankba, de azt se mon. ja, és mivel ugye már nem mon laknánk, az utolsó sulinapomon odamennék ahhoz a sráchoz, aki hónapok óta tetszik, csak jár vkivel, és odaadnám neki azt a levelet, amit neki írtam még nem tom mikor és nyomnék az arcára egy puszit. :)
2009. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
100%

Elmennék pszichiáterhez hogy fel tudjam dolgozni, házat vennék a szüleimnek, a növéremnek és magamnak, aztán egy hónapig azt tervezném hogy "most mit tegyek ennyi pénzzel" :-)

Ami tuti: Egy ház mühellyel, laptop, autó, utazás.

Örülnék :-)

2009. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
98%
Megvennén a legerősebb kapható MacBook Pro-t.
2009. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!