Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso dolog, amit...

Mi lenne az elso dolog, amit megtennél, ha Te nyernéd a lottoötöst?

Figyelt kérdés
én asszem kezdésnek keresnék egy nagyon jo pszichiàtert, egy pàr hetes kezelésre, mig magamhoz nem térek :)
2009. márc. 2. 12:24
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
97%

03-04-én 15:35kor írónak: Én írtam az üzenetet előtted, ami ilyen érzéseket váltott ki belőled. Sajnálom, hogy ilyen dolgok foglalkoztatnak, sok-sok nyugalmat, jó egészséget és főleg sok szeretetet kívánok Neked! Mert ezeket semennyi pénzen nem vásárolhatjuk meg, és vajon mitől függ a boldogság, ezektől vagy a nyereménytől? Ezen felül, de csak ha mindez megadatott az életedben, kívánok még tiszta szívemből olyan bőséget és jólétet az életedbe, ami Neked fontos!

Elnézést mindenkitől, tudom, hogy ez nem az üzenetküldés helye de ezt a lehetőséget látom erre.

2009. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam keresztanyjának és egyben legjobb barátnőmnek megvenném és megcsináltatnám a rózsaszín Hello Kitty-s Chrislert, amire annyira vágyik :) Kicsit bolondos nőszemély, de az lenne az első, mert akkor talán felvidulna.
2009. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Mi most nyertük meg szombaton!!!!!!
2009. márc. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
100%
Valószínűleg egy hétig gyalog járnék.Mert ráérek.
2009. márc. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
lesmárolnám az első helyes pasit akit meglátok:D után sirva felhivnám anuykámat, kifizetném a hiteleit, utána a nővéremét, aztán elharmadolnám és az én részemből a kutyámra, magamra és a jövőbeli családomra költeném:)
2009. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Ha már szabadon rendelkeznék a nyereményemmel (tehát már átadták), akkor asszem felhívnám legjobb barátnőmet, hogy jöjjön el velem az árkádba, mert szabad a gazda, azt vesz, amit akar és én fizetem ::D:D:D szerintem egy napig mást sem csinálnék csak szórnám a pénzt :D
2009. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!