Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne az elso dolog, amit...

Mi lenne az elso dolog, amit megtennél, ha Te nyernéd a lottoötöst?

Figyelt kérdés
én asszem kezdésnek keresnék egy nagyon jo pszichiàtert, egy pàr hetes kezelésre, mig magamhoz nem térek :)
2009. márc. 2. 12:24
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
73%
Elköltöznénk Izlandra, építtetnénk egy saját kör-alapú házat, vennénk bele fekete mopszot és fehér perzsa cicát és sokat b***nánk.
2009. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
98%
Én a felét odaadnám apunak, aki végigdolgozta szinte az egész életért azért, hogy a családnak legyen mit ennie, miután én megszülettem kétszer annyit dolgozott, hogy mindenem meglegyen, hogy suliba, egyetemre járhassak. De az egész lottónyeremény nem lenne arra elég, hogy azt a sok mindent, amit kaptam tőle, visszaadjam.:)
2009. márc. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
98%

Ez a nyeremény összegétöl függ. Ha az említett 100 milliós, akkor miután kialakítottam a magunk és a családunk életkörülményeit, jelentös összeget osztanék szét kutyamenhelyek között, és fogyatékos gyerekekkel foglalkozó alapítványok között is, létrehoznék egy szervezetet, amely olyan tehetséges gyerekeket támogatna, akik autóversenyzöi pályára készülnek. Végre magam is megszereznék egy alapszintü versenylicenszet, és rajthoz állnék a neki megfelelö kategóriában. Majd a hogyan továbbról csak azután döntenék. Hmm.. de jól esett egy picit erröl álmodozni! Köszönet a kérdezönek!:)


Ja, és vásárolnék egy telefont, amin van hosszú "ö" és "ü".:))

2009. márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
97%
én arra gondolnék, hogy végre a szuleimnek soha tobbé nem kell dolgoznia!!!! Ez lennne számomra a legnagyobb boldogság, és az elso gondolatom is!
2009. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
97%
Bemennék egy könyvesboltba egy bevásárló kocsival és csak lazán végighúznám a kezem a polcokon, megvennék minden könyvet ami a kezem ügyébe akad. Ez lenne a leges legelső dolgom. Utána pedig azt hiszem nagyon berúgnék, ami pedig nem szokásom :) A többit később eldönteném, de asszem lenne itt házvásárlás, meg jogsimegszerzés, meg szüleimnek szintén pecó vásárlás, és persze a kicsi fiamnak is vennék egy házat, csak hogy már meglegyen neki, mire felnő. És attól kezdve lesz*rnám, hogy az a patkány volt férjem nem fizet gyerektartást :P
2009. márc. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
97%
megcsókolnám a földet..
2009. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mi lenne a legelső???

Kicsit furcsán fog hangzani,de legelső dolgom az lenne, hogy felkeresnék egy plasztikai sebészt (még lehet h az nap)

És megérdeklődném mennyibe krülne hogy "modell" alkaltatot "faragjon" belőlem,mert nekem van egy iszonyatosan nagy problémám:S elég (nagyon)nagy darab vagyok..és már MINDENNEL próbálkoztam ezen kivül és nem tudok lefogyni:S És igy az életem nem egy leányálom,mert az emberek elitélnek,lenéznek stb...


Nekem ez lenne az első dolog:)

Utána meg hajaj:D lenne mit sorolni,holnapig irnám^^

2009. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
98%
12.35 a tegnapelöttröl vagyok szerintem az a legfontosabb hogy amig ott van nekünk a családunk és azok akiket szeretünk nem a pénz a legfontosabb mert szerelmet,szeretetet,egészséget,tiszteletet,nyugalmat és még sok mindent nem lehet pénzel megvásárolni.Sokan azt hiszik ha sok pénzük van boldogok.Ma már nincs értéke az igaz barátságnak se.Semmit sem ér a rengeteg pénz ha örömödet nincs kivel megosszad.Az a szomorú tény hogy sok ember ha pénzhez jut akkor mindent elfelejt és csak magára gondol.
2009. márc. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
58%
Érdekelne, hogy itt pl. mi alapján lehet egyik válasz hasznos, másik meg nem. Nem lehetne már megszüntetni végre ezt a hülye pontozást, ha egyszer egyesek nincsenek felnőve a feladathoz?
2009. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
90%
Erősen dobog a szívem... Káosz a fejemben, hogy most jó-e, ha azonnal felhívom a férjem... Valószínűleg amellett döntök, hogy megvárom, míg hazaér... Majd megkérem, üljön le, és beszélgetésünk alatt folyamatosan próbálom lecsillapítani... Amíg nincs itthon a férjem, még egy kattintás a házra, ami a miénk... Körülnézek a neten, hogy van-e még jobb nekünk... Agykontrollozok, hogy mi lenne a legjobb, amit a pénzzel csinálhatunk... Megkérdezem a gyakorikérdésekben is :)))... Mire a férjem hazajön, már minden rendben, lehiggadtam:)... Ezek lesznek tehát az első reakciók.
2009. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!