Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy jogos a...

Én reagálom túl vagy jogos a felháborodásom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nos,osztálytársak és jó barátnők voltunk...Már csak facebook-on beszélgetünk,mivel mindketten dolgozunk ráadásul ő nem Pesten lakik,így nehéz összeegyeztetni egy találkozót.Mostanában volt a szülinapja,nézegettem a közösségi oldalon a képeit,láttam hogy elég sok osztálytárs,barát ott volt...már ez sem esett túl jól.De a kaput az tette be,hogy nekem egyáltalán nem szólt,hogy esetleg lenne-e kedvem menni,de az exemet (ismerte nagyon jól,félreértés ne essék az 100%,hogy nem akar tőle semmit) meghívta,akivel mondjuk egyáltalán nem tartom a kapcsolatot,egyik volt pasimra sem vagyok kíváncsi.Így utólag örülök is,hogy nem voltam ott,de az rosszul esett,hogy engem meg sem kérdezett,a volt barátomat meg elhívta...kicsit furán veszi ez ki magát.Az tuti,hogyha meg is hív,elmegyek,de az exem is ott van,hazajövök,nem kell nekem itthon a feszkó a párommal,meg amúgy is jobb nekem volt pasik nélkül...remélem érthető ahogy leírtam

24/N


2011. ápr. 13. 10:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Lilla köszi
2011. ápr. 13. 10:52
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem reagálod túl. Nekem is rosszul esett volna, sőt én még egy kedves levelet is írtam volna neki.

Az, hogy ki hisztis, ennyiből nem derül ki. Ne hallgass az idióta válaszolókra.

2011. ápr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves utolsó...nem levelet írok neki,hanem amikor fent lesz facebook-on,akkor rákérdezek,ne legyen ideje gondolkodni...eddig egyenes embernek hittem,majd most kiderül az igazság...
2011. ápr. 13. 10:55
 14/17 A kérdező kommentje:
vagyis utolsó előtti
2011. ápr. 13. 10:56
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azóta már az exed szorosabban kapcsolódik a baráti köréhez, és mivel tudja, hogy nem vagy képes normálisan lezárni kapcsolatokat, nem akart feszültséget a szülinapi buliján.

Amúgy már ne haragudj, de értelmes ember nem hagy ott egy bulit, csak mert ott van a volt párja.

2011. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:54

köszi :-)


kérdező:szivesen :-) én télleg ki nem állhatom ezt a viselkedést :@ (mármint amit írtam)

2011. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Olvasd vissza a reagálásaidat: aki azt írja, hogy túlreagálod a dolgot (= éretlen vagy, hisztis, stb. megfogalmazásban), azt lehurrogod.

Aki azt írja, hogy nem reagálod túl, (=nem vagy hisztis, stb.), annak megköszönöd.

Ezek szerint te már eldöntötted, hogy igenis nem reagálod túl, jogod van megsértődni, és ide csak ezért tetted fel a kérdést, mert megerősítést vársz. Hááát... döntsd el, hogy szerinted ez eléggé érett viselkedésre utal-e vagy inkább ovis dolog.

2011. ápr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!