Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Armageddon? Szerintetek igaz...

Armageddon? Szerintetek igaz amit a Jehova tanúi tanítanak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. "Egyre több járványos betegség, háborúk. Gonosz korrupt világ.stb"- ezt mondják.

Azt hirdetik h Isten ezt nem fogja hagyni és elpusztitja a gonoszokat.

Írjatok! Kiváncsi vagyok hogy ti h látjátok.

L22


2011. nov. 18. 18:27
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Én is Jehova Tanuja vagyok és igaz amit tanítunk, mert a Bibliára épülnek tanításaink. Igen, meg van írva pl." 2Timoteus 3 :1-5 és 13 versekben ill. Máté 24 : 4-14 verseiben.Kérlek nézz utána, és győződj meg a saját szemeddel róla. Figyelmedbe ajánlanám itt a 14-es verset, ezt a munkát végezzük MI, már 236 országban.Komoly iskolákat végzünk azért, hogy meggyőzően, tisztelettel, szeretettel tudjuk az embereket megközelíteni. Nem könnyű a munkánk, de a fele baráti szeretet és a Teremtőnk iránti tisztelet nagyon segít ebben a munka végzésében.Ha lenne kérdésed, szívesen válaszolok neked.

2013. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"igaz amit tanítunk, mert a Bibliára épülnek tanításaink."


[link]

2013. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!