Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hetente 3x20 perc futás...

Hetente 3x20 perc futás 10km/h sebességgel és 40perc kondizás aktívan elég a súlyvesztéshez és kicsit erősödni? Természetesen diétásan táplálkozok amennyire lehetséges.

Figyelt kérdés
161cm és 55kg-os nő vagyok 26 éves. (felesleg pedig a csípőmön és a hasamon van) Szeretnék kb2-3kg-tól megszabadulni. az elég lenne valószínűleg.

2012. szept. 9. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Testmozgást végzel és diétázol, nem látom semmi akadályát, hogy pár kilótól megszabadulj, vagy esetleg izomba menjen át a felesleg egy része.


Off: A 10km/h kocogásnak számít szerintem.

2012. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

30 perc szerintem jobb. Mindenképpen beszélgess erről egy jó edzővel! Az "amennyire lehetséges" dolgot is beszéld át, sokszor apróságokon és nem a mennyiségen bukik meg a történet.

Az új életforma részévé kell tenni a mozgást és az okos táplálkozást, akkor a mínusz 2-3 kiló tartósan ok, amúgy +2-3 is lehetne a megerősödött izmok és a megnőtt étvágy miatt.

2012. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!