Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg fogok igy valaha tanulni...

Meg fogok igy valaha tanulni nemetül?

Figyelt kérdés
Masfel eve vagyok kint külföldön.Magyar csalädnäl vagyok babysitter.Csak magyarokkal kommunikälok.Nincsenek ismeröseim.Hogy tanuljak meg nemetül??Tanuljak azt tudom,de nem szeretek ez a bibi.Valamennyit azert mär tudok,de többet szeretnek.Tanäcsot szeretnek,hogy hogy tudnek mondjuk szavakat tanulni.Magolni nem fogom mert nem marad meg....
2012. dec. 5. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
valoszinuleg nem.
2012. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bövebben is kifejthetned...köszi
2012. dec. 7. 15:41
 3/6 A kérdező kommentje:
IGEN!!Meg fogok tanulni!!Mert ha negativan allok hozza az sokkal rosszabb! :)...es lehet hogy utalok tanulni,de elkezdtem levelezni nemet emberekkel es igy eszrevettem,hogy megmaradnak jobban a szavak :)
2012. dec. 12. 11:35
 4/6 anonim válasza:

1. Nem hiszem hogy olyan jól fizet a babysitter

2. Keress egy olyan helyet ahol németek között lehetsz

ne közvetlen munkahelyre menj mert ott kiröhögnek hanem közvetítői irodához itt 100-200 euróval kevesebbet kapsz de fix a munkahely ha meg kirúgnak meg átraknak máshova. ;) és úgy könyebb lesz.

2013. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Miert menjek közvetitöhöz ha mar kint vagyok??Ezt nem nagyon ertem.Hat nem a legjobb a babysitteles,de egyenlöre nem tudok mast.Miert röhögnenek ki ha munkat keresnek??Most elkezdek egy nemet nyelvkurzust hatha segit.Utana meg szeretnek munkat keresni.Valami olyant ahova nem kell sok nyelvtudas.Lepesröl lepesre es majd alakul :)
2013. febr. 11. 11:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Már egész jól tudok németül :) és nem tanultam, nem magoltam szavakat.es volt munkahelyem is és nem röhögött ki senki...pedig akkor meg annál a munkahelynel nagyon nem tudtam megszolalni sem..szóval erről ennyit. pápá
2014. júl. 10. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!