Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, amikor meglátto...

Mit gondoltok, amikor megláttok egy huszonéves lányt, aki ápolt és szépnek mondható, de mondjuk 130 kiló? Ugyanez férfi verzióban is.

Figyelt kérdés

Természetesen nem csak férfiak véleménye érdekel. Pusztán kíváncsi vagyok mit gondolnak az emberek a kövérekről.



Egy kövér lány.



2013. jan. 12. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom őket,mert biztos rendesek csak a sok köcsög kicsúfolja őket,ahelyett hogy magukba néznének és elgondolkodnának rajta hogy ők milyen emberek is valójában...Ez szerintem hasonló a rasszizmushoz
2013. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
32%

le kell fogyni! én 108 kg voltam, most 58 kg vagyok!


23/L

2013. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy megroviditik az eletuket. Apukam 120 kilo volt 2 eve karacsonykor, masfel el alatt lefogyott 80 kg-ra , es azota is tartja.
2013. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet betegségtől is sajnos, hormonzavar stb. Ha ápolt, akkor nem arra gondolok, hogy biztos nem törődik magával.
2013. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ha meglátok egyet nem gondolok semmit.max annyit hogy nagy test nagy élvezet! :)

Én is nagyobb vagyok a kelleténél,problémám soha nem akadt,csajozni is tudok,éldegélem így az életem,néha fogyózok is.

Ami bevált módszer a fogyásra az az hogy étrendet változtatsz,elösször is rá kell állni a zöldségekre és a húsokra.a tésztákat és a kenyeret,meg a rízst el kell felejteni!Eleinte nagyon gáznak hittem ezt a diétát,de annyira nem nagy vaszidasz.

Volt midnedféle barátnőm,volt olyan is aki nagyobbacska volt ,nos nagyon szexi volt úgy is .Amíg jól érzed magad a bőrődben addig nem kell drasztikusan változnod,de ha már valami nem jó akkor érdemes apró lépéseket tenni.

Üdv!

2013. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legkedvesebb barátnőmnek szintén hormonproblémái vannak, nem tudom hány kiló, de szegény elég túlsúlyos. De odafigyel a külsejére, ápolt, csinosan öltözik és két perc alatt akármelyik pasit felszedi! :D (Nekem ez problémát okoz, pedig 55 kg vagyok :P) Szóval emiatt nem tartom zsigerből visszataszítónak, ha vki kövér, mert tudom h nem mindig rajtunk múlik h milyen az alakunk. Viszont számomra a vékony férfiak a vonzóak, pont amiatt, mert én is nagyon nagyon vékony vagyok (BMI szerint sovány). Röviden-tömören ennyi! :)
2013. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Engem a koverseg taszit, mert egy koros allapot. Az az ember aki kover, nem tudja kontorllalni magat, es ezert nem bantani kell, hanem segiteni neki. Ha valaki betegseg miatt kover, az mas persze, de akkor is torekedni kell a harmoniara! Mert senki sem erezheti magat addig teljesen jol, amig a szervezete fulldokol a zsirtol. Nem itelek el senkit sem, de kover ferfi engem meg nem vonzott. Az egeszseges kinezetet kedvelem, met az tetszik. Viszont vannak sokan akik a kover noket szeretik. Ha te szereted igy magad, mar csak egy ilyen fickot kell talalnod. A koverekrol meg azt gondolom, hogy valami problemajuk van legbelul amiert sokat esznek. Valamit meg kell oldani. Marmint a tobbseguk aki eves miatt hizott el. De a hormonproblemanak is megvan a maga lelki hattere. Termeszetesen baratkozas teren semmi gond ezzel egyszer egy nagyon kover lany volt a bartatnom, aki nagyon hatarozott szemelyiseg volt.
2013. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem bejönnek a duci csajok. irj ha gondolod
2014. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is bejönnek a duci lányok:))))
2014. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!