Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy elég érdekes kapcsolat...

Egy elég érdekes kapcsolat Szakítás lett belőle vélemény?

Figyelt kérdés
Szóval tavaly novemberben szakított velem az ex barátnőm. Akkoriban nem nagyon tudtam az indokot de később megtudtam hogy az anyja már valami okból kifolyólag nem szerette volna hogy már a lányával legyek nem is nagyon akarta neki engedi hogy találkozzunk sőt már hozzá sem mehettem. Néhány infót csak kiszedtem belőle olyanokat mondtad neki hogy hozzá idősebb pali kéne.. meg tapasztaltabb végül addig addig mentek ezek a dolgok hogy már nem szólt hozzá az anyja még nem szakít velem hát végül bekövetkezett. Azóta se tudott elszakadni tőlem én se tőle pár fiút elküldött azóta.. Nem értem hogy miért nem fogadtak el.. talán mert én nem vagyok olyan "tehetős"

2013. febr. 5. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

ez nem semmi.. nem értem miért viselkedik így egy anya, nemhogy örülne h boldog a lánya meg normális pasija van. Hány évesek vagytok? Ők tehetősek? Apukája velük él?

Na mindegy, én mindenesetre próbálnám elfelejteni, gondolom fiatal vagy, lesz még pár barátnőd.

2013. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mind ketten 20-ak vagyunk 2 nap különbséggel hát ők sem annyira de eltiltották tőlem nem tudom miért náluk is segítettem amit tudtam
2013. febr. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!