Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki a lúzerség?

Hogyan alakul ki a lúzerség?

Figyelt kérdés
mármint ilyen csajoknál 0 sikereket elérő fiukák
2013. febr. 23. 21:54
 1/10 anonim válasza:
Túl sok agyalás a cselekvés előtt...:)
2013. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
nincs férfi minta az apukától, anyuka erős elnyomó személyiség.
2013. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány, erőltetettség, humortalanság
2013. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: Szülők és tanárok mindenféle agresszív tiltása minden szexszel kapcsolatos dologtól. Nekem még a filmekben a csókjeleneteknél se volt szabad odanézni tizenéves koromban se. Ha megtettem, akkor gúnyolódtak.


Volt, hogy -- csak baráti jelleggel -- hazavittem osztálytárs lányt játszani, és a kapuból hazazavarták, nem engedték be.


Amikor meglátták a TV újságban, hogy éjszaka szexfilm van az egyik csatornán, akkor hónapokra teljesen eltiltottak a TV-től.


Később családi botrány lett, amikor kiderült, hogy apám megcsalta anyámat. Ez is az én nyakamba szakadt, nekem kellett vigasztalni minden előzmény ellenére, meg tanácsot adni, meg efféle fasságok.


Volt még ezer hasonló dolog. A lényeg, hogy nem segítették elő az egészséges szexuális fejlődésemet, inkább bűntudatot tápláltak belém a dologgal kapcsolatban.

2013. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek lúzerek, ez baromság! A lányok e mögé a kifejezés mögé bújnak, amikor olyan pasival jönnek össze, aki bunkó velük, meg veri őket, a szerényebb srác helyett! Régen sokkal több férfi tudott társat találni, mint ma, pedig régen se volt mindenki alfahím!
2013. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor szedjük össze (lehet, lesz benne olyan, amit mások is írtak, nem olvastam el a válaszukat):

1. Önbizalomhiány. A nők tudatalatt észreveszik, hogy a kisugárzásod milyen, és nem fognak rád bukni, ha nem vagy magabiztos.

2. Antiszociálisság. Nem tudsz egy folyamatos párbeszédet fenntartani. Vagy ezzel kell születni, vagy ki kell növeszteni a képességet, hogy akármiről tudj beszélni órákig.

3. Külső. Sokan mondják, hogy ez nem tényező, de az merő képmutatás. Minden nőnél az az első, hogy hogy nézel ki.

4. Rossz humor, humortalanság. Ha egy lány számára nem vagy szórakoztató, nem tudod megnevettetni, akkor eláshatod magad.

5. Rossz tapasztalatok. Ha például életed első szerelme csúnyán lekoppintott, az mély nyomot hagy benned, illetve ha a korábbi szerelmi életedben egy merő kudarc volt minden, az befolyásolja az előző négy paramétert. Ez tehát egy ördögi kör, minél több rossz tapasztalat, annál rosszabb lesz.

6. Szexualitás hiánya, vagy túl sok szexualitás. A nőnek ki kell mutatni, hogy szexuálisan vonzódsz hozzá, de nem szabad éreztetni vele élete minden percében, mert akkor (jogosan) egy perverz állatnak fog tartani.

7. Határozatlanság. Körülbelül ugyanaz, mint az önbizalomhiány. Illetve ide tartozik, ha túl sokat hezitálsz, hogy el merjed-e hívni valahova, meg ilyenek.

8. Érzéketlenség. Ha nem vagy képes észrevenni (vagy nem érdekel), hogy a csajnak nem kellesz. Ha látványosan mutatják, és az embernek nem tűnik fel, akkor nagyon begorombulnak rá.


Nos, hirtelen ennyi jutott eszembe. Remélem hasznos voltam. A zöld pacsi gomb használata nem tiltott. :D

2013. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, nincs igazad, mert senkiről nincs jogod látatlanban kijelenteni, hogy lúzer!
2013. febr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg feltűnt volna, a kérdés egésze erről szól. És én senkiről nem jelentettem ki, hogy lúzer (nevezzük sikertelennek, az kevésbé kompromitáló), csupán eleget téve a kérésnek leírtam, mik vezet(het)nek oda, hogy valaki sikertelen legyen!
2013. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6-osnak: Teljesen egyetértek, de az antiszoc. helyet aszociálist kellett volna írni (aki ismeri az együttélés szabályait, de nem szeret társaságba járni, szorongást ébreszt benne).
2013. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jól van, legalább valakinek leesett, hogy mit akartam üzenni. Enyém a megtiszteltetés. Hatos voltam. :)
2013. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!