Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít fel, ha...

Csak engem idegesít fel, ha valaki beszól/vagy sértegetni próbál?

Figyelt kérdés

Imént futottam bele egy ilyenbe, aki anélkül,hogy látott volna/vagy ismert volna,lecsúnyázott.

Bár nem mondanám,hogy felveszem az eféle hülyeségeket,főleg ha nem látott, de mégis idegesít,hogy ilyen 'takonypoc'-->azt nem tudom így írják-e:D) beszól... H*lye,gyökér...wáá.


Csak engem húz fel az ilyen? Minek rágódok az ilyeneken magam sem értem, de még a kedvem is elrontotta...:/.(a cél mondjuk az ilyen embereknek az,csak nem szoktam hozzá szerencsére, nem hallom ezt mindennap,pont ezért nem kéne,hogy érdekeljen..Dehát..)

Valaki példát,esetleg valaki akinek én is tudok segíteni:)).


2013. febr. 25. 23:46
 1/10 anonim válasza:
Hol futottál bele?
2013. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, MINDENKIT felidegesít. Csak van, aki a helyén tudja kezelni és le is nyugszik hamar, és van, akit elvisznek az indulatai, érzelmei...
2013. febr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

De ez hogy történt? Soha nem értem az ilyeneket. Én tininek kövér voltam, szerintem ronda is, meg nyomi, mégsem szólt be soha senki, utcán az emberek meg pláne.


Csak úgy egy idegen beszólt? Miért nem szóltál vissza?

2013. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ask.fm


Egyébként szeretem az oldalt,és egy csomót ismerkedtem is, (ott sem volt ilyen egyébként)-->tegyük hozzá utcán sem,iskolában sem,facebookon sem, itt sem:D. Igen-igen, rájöttem már a 2. szemkinyitásnál,hogy egy nálam fiatalabb, elkényesztetett,nagyképű g*ciládáról van szó már bocsánat... Csak valahogy felidegesített,hogy kinek gondolja magát ez a szutyok...

Mivel nem futottam még ilyen helyzetbe bele,ez azt hiszem az első alkalom(nem azért mert gyönyörű vagyok,csak mert nem hívom ki senki kritizálását,átlagos vagyok kb) így ez rosszul érintett...:/

De ha még valami normálistól kaptam volna és felvenném az még ok,de hát most egy ilyen senkiről beszélünk szóval...wáá..

2013. febr. 26. 00:07
 5/10 A kérdező kommentje:

Egyébként az oldaltól (ask-tól) rosszabat vártam,mert majdnem lehetne azt mondani,hogy minden 5. lánynál megtaláljuk a pl: 'r*banc' 'csúnya vagy' és hasonló kifejezéseket,szerencsére én még ilyenben nem botlottam bele. Arra gondoltam,hogy már a 2.nap törlöm magam mert majd milyen rossz lesz, de nem.

Végülis van egy-két élettelen, akik baromi nagyképűek,meg névtelenül pofáznak, vagy pedig tényleg akkora arca van a semmire,hogy névvel pofázik,de akkor is lesüt róla,hogy 'ilyen a stílusom'...

2013. febr. 26. 00:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyet sosem veszek magamra, az illető magát minősíti és miért kéne azzal foglalkoznom? Én túllépek rajta és max őt sajnálom és a szenvedő környezetét.
2013. febr. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 orbit-titkosnév ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a suliban, nem is nagyon ismerem, nem is szoktam vele beszélni, és állandóan csúfol a nevemmel!
2013. febr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Azóta megnyugodtam,köszönöm:):D

Ilyen kis gyökér paraszt volt,csak az ilyen felhúz,ha névtelenül pofáznak az nem érdekel,mert annak oka van,de azért ez így idegesít,hogy,nem is ismert,látott rólam egy képet,amin arcom rajt sem volt,és lecsúnyázott,kiez,legszívesebben fejbe rúgtam volna:D.


Amúgy szerencsére iskolámban nincs ilyen:D. Talán ezért húztam fel magam,nem szoktam ilyenben belefutni:))

2013. febr. 26. 12:33
 9/10 A kérdező kommentje:
ha névtelenül pofáznak az nem érdekel,mert annak oka van'-->úgy értem,ha névtelenül pofázik,annak az az oka,hogy vagy féltékeny,vagy nincs jobb dolga,és ez az öröme :D.
2013. febr. 26. 12:34
 10/10 acelsziv ***** válasza:

Ne etesd a trollokat.

Pontozd le és jelentsd a moderátoroknak.

2013. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!