Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek volt már hasonló?

Veletek volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Ma későn jöttem haza a munkából és a párom a gép előtt ült a székben hátradőlve, de olyan pózban, majdnem ki volt fordulva a székből, és a zene hangosan szólt a fülében, egy pár másodpercig néztem és úgy láttam hogy nem lélegzik, meghűlt bennem a vér is, és gyorsan felráztam mire persze riadtan kérdezte hogy mi történt?


Most kinevetem magam...de tényleg megijedtem.

Korábban már a kutyámat is halottnak véltem, de szerencsére akkor is tévedtem.Nagyon félek minden szerettem elvesztésétől, és szerintem emiatt fordulnak meg a fejemben ilyen buta gondolatok, bár jobb félni mint ....(inkább 1000x tévedjek az ilyenben minthogy egyszer legyen igazam)


2013. aug. 9. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is van, hogy jobban figyelek a légzésére valakinek, mert hirtelen azt hiszem nem lélegzik. Valami hülye aggodalom ez.
2013. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. A vér is meghűl bennem és kell pár perc mire megnyugszom.
2013. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem vagy egyedül a dologgal. Csak az ember próbálja azonnal elfelejteni, mert akkora nagy az ijedtség és olyan rémisztő a lehetőség, hogy többet nem is akar gondolni rá.
2013. aug. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, többször ébresztettem már fel embereket, hogy te lélegzel most? Szoktak neki örülni.:D
2013. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

halkan menj ki

s csapd be tiszta erőből az ajtót

majd 20 másodpercel késöbb ártatlan arcal menj be.

2013. aug. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!